Jdownloader bez javy wgranej na komputerze

Witam!

Potrzebuję sposobu na “doinstalowanie” javy do plików Jdownloadera tak aby nie korzystał on z javy, która jest wgrana do systemu (bądź podanie innego podobnego programu nie opartego na javie ani NET Framework’u). Potrzebne mi jest to, ponieważ nie mam uprawnień administratora i nie mogę wgrać javy… Proszę o pomoc

Może ja czegoś nie rozumiem - ale skoro ktoś odebrał ci prawa administratora - to chyba nie robił tego “dla jaj” tylko w określonym celu (ot - choćby po to byś nie instalował samodzielnie programów).

Może Java Portable?

Veers

Ta tylko, że to są kompy w bursie i jedni znają hasło a inni nie… I jest ono założone chyba tylko po to żeby utrudnić życie bo nie dość że są zawirusowane i strach pendriva podczepić to nawet nie mają wgranych podstawowych programów i trzeba się męczyć

pio_95

Trochę wcześniej przed twoją wypowiedzią się na nią natknąłem i właśnie z nią próbuję.

I co z tego ? Jak dla mnie - to tylko źle świadczy o administratorze (lub właścicielu) tych komputerów. Natomiast nie zmienia to faktu, że powinieneś się skontaktować z rzeczonym administratorem. Zaś jeśli chodzi o zawirusowanie - to ja wiedząc o takim fakcie - po prostu bym się do tych komputerów nie zbliżał. Takie jest moje zdanie na ten temat. Za podobny numer w firmie (tj. instalację oprogramowania bez wiedzy szefostwa / administratora sieci) dostaje się po premii.

Dobre “nie zbliżał” nie mam innego dostępu do sieci także jestem skazany na te komputery.Z administratorem się kontaktowałem i pytałem o hasło wcześniej, kiedy chciałem sformatować pendriva. Oczywiście go nie uzyskałem.A po premii na szczęście mi się nie oberwie ;)A problem już rozwiązałem znalazłem na sieci Jdownloader Portable.

Dzięki za udział w temacie.

Ściągnij bootowaną cd ophcrack i po kłopocie linux live cd i od razu startujący program z tablicami tęczowymi załatwią twój problem z hasłem ^^

drobok

znam ten sposób i mam taką płytkę ;] raz udało mi się złamać tam hasło w ciągu 5 min ale jak ostatnio włożyłem płytkę to po 30 min nie złamało mi hasła żadnego z użytkowników … a nie miałem więcej czasu aby tam siedzieć ;]