Jdownloader - Jak zapobieć ponownemu wpisywaniu tekstu/hasła

Witam

Program: jdownloader

Problem: Tak jak w temacie, dodam kilka stron do ściągnięcia i po zakończeniu jednego pliku ściągania, rozpoczynając 2 prosi mnie o wpisanie tekstu/hasła z obrazka, jest jakaś możliwość, żeby to inaczej przebiegało. Kiedyś robiło mi to się właśnie w sposób taki ze nacisnąłem raz i ściągało się wszystko bez wpisywania a teraz mam że muszę co jakiś czas wpisywać :frowning:

Jednym zdaniem. Nic na to nie poradzisz. Captcha wiesz co to ?

Kod captcha to jakby potwierdzenie tego że jesteś człowiekiem to zabezpieczenie tak naprawdę tylko wkurza pobieraczy

Tu masz profesjonalne wyjaśnienie co to za ustrojstwo

http://pozyskajklienta.pl/czlowiek-czy- … y-captcha/

I mam 2 wiadomości jedną dobrą drugą złą

1.Dobra jest taka iż Jest sposób ominięcia tego kodu Wystarczy kupić sobie konto premium

  1. Zła jest taka Jdownloader miał moduł który nas wyręczał w wpisywaniu tego kodu niemniej jednak od jakiegoś pół roku może dłużej ten moduł to ozdoba nie działa poza 1 hostingiem jednak nie mogę podać jego nazwy publicznie.

Masz jeszcze jedną znajdź to co chcesz ściągnąć zakładając że nie łamiesz prawa na najpopularniejszym hostingu(domyśl sie jakim on nie ma tych kodów ale przed pobraniem kolejnego pliku będziesz godzine czekał

Dziękuje za odpowiedzi :slight_smile:

Temat do zamknięcia