JDownoloader-zbieracz linków się zaciął

Posiadam konto premium na rapidshare i kiedy dodaje linki to mam status nie sprawdzony.Wcześniej wszystko hulało jak trzeba i to dość szybko,dosłownie trwalo to parę sekund.Czy wie ktoś o co chodzi?Posiadam wersje 0.9.421

jest aktualizacja do JD w ver. 0.9.579 z opisem:

fixed freeze bug in Linkgrabber

co mam z tym zrobić?

Zaktualizować do najnowszej wersji?

Daję mu aktualizacje ale pisze że brak nowych aktualizacji

To ściągnij z oficjalnej strony.

OK zaktualizował,ale problem znowu jest inny.Jak mu wkleję wszystkie linki na raz to przy niektórych wyskakuje … chwilowo nie może sprawdzić ,natomiast jak wkleje te linki pojedynczo to wyskakuje … online

Czecho ten program jest niedopracowany i ma jeszcze wiele błędów.

Pobierz FreeRapid Downloader. Nie będzie Ci on sprawiał tyle problemów.

Chillout , a gdzie w tym programie wpisuje się login i hasło do konta premium?

Trzeba zaznaczyć wtyczkę w opcjach programu do konta rapidshare premium.

A reszty nie wiem, nigdy przez niego nie ściągałem z premium. Zobaczysz po wklejeniu linków czy o coś się zapyta.

OK już mam.Ogólnie program fajny i bardzo czytelny,ale nie zachwycam się za bardzo,bo nad innymi też się zachwycałem dopóki nie było z nimi problemów,a programy tego typu maja to do siebie,ze zawsze coś w nich nawala.Może z tym bedzie inaczej.Lepiej nie zapeszać.Przetestowałem już chyba z pięć programów tego typu i za każdym razem sięgam po inny.Szkoda rapgeta,ze nie chodzi,bo on tez był bardzo prosty i czytelny.Z Flashgetem miałem problem taki,że nie zapamiętywał mi zapisanych linków po tym jak wyłączyłem PC.Orbit downloader muli kompa jak holera.USD…w tym programie nie wiem jak wpisać login i hasło na koncie premium.

Napiszcie może,jakich tego typu programów najlepiej używać,które są najmniej zawodne.Może sie to komuś przyda na przyszłość.Z góry dzięki

to jest normalna sprawa próbują obsługiwać stronę www, bez używania przeglądarki bo do tego jest stworzone pobieranie z RS, HF, czy innych, więc każda zmiana na stronie (czyt. każda dodatkowa reklama, baner) powoduje, że wtyczka do programu wymaga uaktualnienia.