Jedi Outcast - podpowiedzi dotyczące przejścia gry

Witam!

Jak przejść misję 3: artus mine?? zabiłem wszystkich, ale nie wiem jak unieruchomić kopalnię :(. Gdy wejdę na szynę elektryczną zabija mnie prąd. POMOCY! !!

Tak trzeba przejść tą misję:

Wąwozem kieruj się w stronę widocznej w oddali bazy imperialnej. Kiedy włączy się alarm, biegnij do budynku-iglicy po lewej i wyłącz go. Do głównego budynku bazy-kopalni przedostaniesz się po rurach (uwaga na wieżyczki strażnicze!).

W pierwszej sali budynku, na chodniczkach, znajdziesz imperialnego oficera, przy nim zaś - seckey. Stąd, windą znajdującą się w dużej sali (kolejny seckey), skieruj się w dół do właściwej kopalni. Jadąc tam, zwróć uwagę na ciasny otwór w ścianie przed tobą i wejdź weń - znajdziesz się w SECRET AREA #1.

Na dole rozciąga się ogromna sala. Wyjście z niej, znajdujące się po jej drugiej stronie w głębi, wiedzie do windy. Zjedzie nią 4 szturmowców, jednak jeden dobrze wymierzony detonator termiczny wyeliminuje problem. Wjedź windą i skieruj się w lewo, miń skrzyżowanie, na kolejnym zaś skręć w prawo. Korytarz, w jakim stoisz, zaprowadzi cię do sali z trzema wyjściami. Najbliższe - po prawej, prowadzi do sali z “gonkiem” i dalej do następnej, w której zatrzymują się wagoniki. Nie wchodź tam, lecz skieruj się do drzwi w głębi - znajdziesz się na zewnątrz. Tu odnajdź miejsce gdzie pojawia się “język” i gdy sie on pokaże - zeskocz nań i natychmiast przykucnij. Zaraz po tym wejdź w tunel, który zaprowadzi cię do sali reaktora. Zniszcz “przewody” na ścianach oraz rdzeń, po czym sam ustaw się na jego miejscu - zawiezie cię do sali, w której zatrzymują się wagoniki. Tu, korzystając z przęseł, wejdź na wagonik i przykucnij na nim. Po krótkiej jeździe zeskocz w widoczny po lewej ręce korytarz.

Znajdziesz się w kopalniach. Włącz light amplification goggles i nie starając się walczyć z atakującymi cię stworami, biegnij korytarzami, na każdym rozgałęzieniu skręcając w lewo (!) Tu uaktywnij świder i idź w ślad za nim.

Z miejsca, w jakim jesteś, wyeliminuj przeciwników i zeskocz, korzystając z wagonika, na chodniczek wokół sali. Zjedź windą, w kolejnej sali zaś skorzystaj z prasy, by sięgnąć galeryjki. Stąd przejdź do przyległej sali i zbliż się do reaktora. Po jego zniszczeniu skieruj się do jedynego wyjścia i korytarzem - do głównej sali kopalni. Wejdź w korytarz, którym już raz jechałeś i windą wjedź na górę. Na górze skręć w prawo i utoruj sobie drogę do dużej sali z komputerami. Przejdź przez drzwi po lewej w głębi sali i zniszcz wieżyczki. Teraz wystarczy już tylko wskoczyć w kolejkę i uruchomić ją…

powodzenia! :slight_smile:

Witam,

Robię 1 misję. Doszedłem już do tych 3 mostów. Wiem już jaki jest kod niebieskiego znaczka ale nie wiem jak wprowadzic ten znak do tych znakow na moscie.Proszę o pomoc.

Isen o jakich mowisz ''językach ‘’ w 3 misji?