Jedna ważna stronka nie wchodzi!A innym tak :/

Mam problem bo stronka,na której jestem adminem i drugiemu adminowi od jakiegoś czasu nie wchodzi coś jakby mi ip blokowało,chce wejść na strone a pokazuje się google :(.A innym bez problemu wchodzi.Co można zrobić,aby temu zaradzić #-o :shock: .Proszę o pomoc.Tylko w was nadzieja,dziwne bo przez jakiś serwer na proxy.org bez problemu wchodzi ale na strone się nie moge zalogować!Pilna prośba o pomoc,tak jest od jakiegoś czasu.

Sprawdź DNS-y, może ona przez twoj serwer nazw nie została “zarejestrowana”

nie wiem jak to sprawdzić :? Tak się dzieje od 2-3 tygodni

przez proxy również nie mozesz się zalogować do panelu admina? jeśli tak to nie blokada IP tylko bardzo możliwe włamanie na stronę/podmiana plików/zmiana ustawień.

Na jakim skrypcie jest ta strona? gotowiec typu joomla czy wlasny autorski CMS?

Trzeba było odrazu pisać a nie po 3 tygodniach.

Strona dziala poza tym normalnie?

to jest już gotowy z vgh.pl Php fusion :frowning: przez proxy.org wchodzi normalnie tylko nie moge się zalogować do panelu admina :(,jak wpisze inne hasło niż jest to pisze że jest błędne,a jeśli wpisze dobre to się nie loguje tylko tak jakby odświeża się stronka.do hasła się normalnie zaloguje tylko nie na moim kompie!A mam jeden w domu i nie będe łaził po kafejkach

Spróbuj użyć innych różnych przeglądarek internetowych. Spróbuj najpierw Internet Explorerem, potem FireFoxem a potem Operą. Może to wina przeglądarki tylko. :wink:

każda przeglądarka tak samo :(!udało mi się raz zalogować przez proxy

To spróbuj wyczyścić wszystkie ciasteczka, zapamiętane dane etc.

nic nie pomogło ;(

IP zablokowane, jeżeli masz stałe !!

Skoro na innych kompach działa.

I możliwe że też utrudnione logowanie na Twoje dane do logowania.

dobra spoczko więc z głównym adminem uzgodniłem,że założymy inną stronke i przekopiujemy ważne rzeczy i dzięki za próbe pomocy