Jednoczesny download + upload

Witam!

Poszukuje programu, dzięki któremu mógłbym jednocześnie robić czynność wymienioną w temacie. Bo gdy coś ściągam i zaczne w trakcie ściągania coś wysyłać na serwer, to mi automatycznie download spada niemal do zera :frowning:

To ogranicz trochę upload… masz zapewne łącze asymetryczne, dlatego tak się dzieje.

To raczej wygląda na problem z kartą sieciową.

Karta musi obsługiwać funkcję :arrow: Full Duplex

U mnie taki problem nie występuje

Jednoczesny download i upload odbywa się z prawie pełną szybkością.

Jakie to ma znaczenie?

DSL TP też jest asymetryczny, mimo to z prędkością u mnie jest tak jak napisałem wyżej.

Coris napisz jakiem masz łącze :slight_smile:

może cFosSpeed lub cFos Ci pomoże :wink:

Ale mówisz o sieci LAN czy sieci Internet… poza tym jak używasz jakiegoś LANu to na jakim łączu masz wyjście na świat.

Jeżeli jest to łacze np. ADSL, ISDN to zapomnij, że nie bedziesz miał spadku downloadu przy maksymalnym uploadzie. Mówię oczywiście o internecie, nie o wymianie plików w LANie… i full duplex.

Spadek będzie ale nie aż taki o jakim pisze Coris:

Upload:

13gk.jpg

Download:

37ez.jpg

Download + upload:

21ok.jpg

A czy ja gdzieś napisałem, że aż taki?

Zresztą sam przyznajesz teraz, że jednak jest spadek… przed chwilą pisałeś, że nie ma czegoś takiego na łączu adsl

EOT

Oczywiście, że napisałeś:

miałem już ci nie odpowiadać, ale widzę, że chcesz mieć rację… do zera napisał ktoś… ja napsiałem ogólnie o spadku transferu… wiec okej masz racje i bedziesz szcześliwy do końca dnia… i powodzenia z ADSL, na którym nie spada transfer.

:hahaha:

Ogólnie o spadku powiadasz… :x

aha… i na twoim screenie upload + download widać jak byk, że nie osiągasz max uploadu (20 kilo) wiec i download masz spory… domyślam się, że screeny są z łącza 1Mbit wiec pewnie masz upload wielkości 256Kbit… czyli powyżeej 30 kilo na sekundę (u mnie na takim łączu nie z tpsa jest to okolo 34 kilobajtów na sekundę)… na innym screenie widać, że wysyłasz plik z prędkością 29

Złączono Posta : 10.10.2005 (Pon) 11:56

czep się tramwaja i nie opowiadaj bajek o łączach ADSL bez spadku transferu z zapchanym uploadem.

A Ty nie opowiadaj bajek, że przy wysyłaniu pliku, download może spaść do zera

tylko z tego powodu, że łącze jest asymetryczne :x

EOT

troll detected.