Jeśli zamiast calego kola chce kupic tylko obrecz

jeśli zamiast calego kola chce kupic tylko obrecz to co musze zrobic (jak zamontowaC) z nowymi szprychami??

skads znam ten avatar :> nawet rozmarow nie zmieniles ;/

jak zamontowac? tak jak kolo a szprychy przykrecasz…

:smiley: :x

no a do koncowek szprych (polaczenie do piasty) bede mial te “wkrętki”??

Złączono Posta : 28.03.2006 (Wto) 16:52

propo avatara nie no od ciebie go nie wzialem bo jestem raczej wczesniej na tym forum :x :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 28.03.2006 (Wto) 16:53

a propo avatara to go rzczej nie wzielem od ciebie bo jestem wczesniej na tym forum :stuck_out_tongue: :x

no raczej te wkretki masz juz ze szprychami jak kupujesz :wink:

jesli chodzi o awatar… a to ciekawe… uzywam go nie tylko na tym forum i mam go bardzo dlugo :wink: a to ze jestes wczesniej o niczym nie swiadczy…

ok

odnosnie avatara to go znalazlem na innej stronce :smiley: :twisted: :shock:

a widzisz… :twisted: :twisted: :twisted:

to wcale nie jest taka prosta sprawa z zaplataniem koła jak mozesz to oddaj obręcz do jakiegossklepu rowerowego i tam ci porzadnie zaplotąi wycentrująod razu to koło

hmmm wyjdzie cie minimalnie taniej niz cale kolo:)

moze nie chodzi o to czy taniej czy drozej tylko o jakos sprzetu złożonego napewno edzie lepsza niz całego seryjnego koła ( zakładajac ze pójda najlepsze czesci)

Po twoim pytaniu wnioskuje ze nie masz pojecia o zaplataniu szprych wiec sie za to nie bierz(to nie jest takie proste jak by sie moglo wydawac),tylko kup cale.A te ‘‘wkretki’’ to nyple i kupuje sie osobno.

===:> pawelje + AZPR

Proszę między sobą ( na kanałach prywatnych ) uzgodnić sprawę avatara.

Posiadanie takich samych jest niedopuszczalne

popieram ;] jak sie nie znasz (bo nie znasz) to kup całość ew. oddaj do jakiegos serwisu to zrobia to za Ciebie…

chyba ze juz tak bardzo chcesz sam tego dokonac to nie zapomnij jeszcze o kluczu do centrowania :arrow: http://www.allegro.pl/item93445654_kluc … 6_99_.html

aha i zycze szczescia jesli by Ci sie cos (nie daj Boze) niepowiodło zebys przezyl ;]

ok…