Jest coraz gorzej :(

Ja nie mam szczęścia do serwisów :frowning: Nigdy jeszcze nie zrobili mi na miejscu…Musiałem czekać na kompa tygodniami :roll:

Kolesie wiedzą że jak nie zrobią to będę marudził. Jak z wiatrakiem. :smiley:

Lubią mnie to może dlatego. :smiley:

Mario wymienili na nowy. Jak inaczej. :smiley:

Dobra, z chłodzeniem dużo się wyjasniło(wiem co robić i na co pokerować gosci z serwisu), a czy to ma związek z muleniem sie kompa?? Czy to jest głowna przyczyna tego?W tm programie co mierzy temperature jest jeszcze takie coś CPU Usage, czyli jak sądze złóżycie klocka, no więc jak zaczyna mulić to jest na 100%, teraz skacze od 2% do 10%(winamp, firewall,speedfan,stronka) 85*C i coś mi śmierdzi(eeeee to matka obiad robi ;])

Przegrzanie może mieć nieduży wpływ na mulenie kompa. Powiedz,czy skanowałeś kompa skanerami które Ci podałem?? Wykryło coś?

Kolego Merchior nie radzę ci włączać kompa więcej w takim stanie . Dobra ( i jedyna) rada doginaj do serwisu. Zniszczysz go w koncu i cię chłopaki w jajo zrobią. Myślę że jest to przyczyna techniczna. :smiley:

Skaner niczego nie wykrył, skanowałem kompa wczesniej tylko anywirami, kompa włączam na 5 minut, potem stoi z pół godziny, a czasie tych 5 minut pisze sms’y, odpisuje wam i patrze jak rosnie temperatura, jestem uzalezniony od samochodu, bo serwis jest daleko, dopiero po niedzieli bede mógł go zawiesc -.- Naraska i pozdro all

Panowie piszący luźne informacje w tym temacie, jeśli pokaże się jeszcze jakiś “luźny” post , temat zamknę. :evil:

A teraz poczekamy na informację z serwisu od Merchiora :smiley:

Pozdrawiam okulary::

Wręcz przeciwnie, może doprowadzać do jego zawieszania się :!:, nie mówiąc o uszkodzeniu innych podzespołów :!:

Przeczytaj mój post wyżej, a to co piszesz to już gdybanie i jako takie :arrow: Kos(z)mos.

Pozdrawiam :okulary:

Dobra znasz sie na tym programie, więc powiedz mi jeszcze co oznaczają te temperatury: Temp 1, Temp 2, Temp 3, bo nie wiem która temperatura jest do czego :confused: Musze to wiedziec by wyjasnic sprawe kolesią z serwisu, by nie musieli się głowić tylko wiedzieli za co sie zabrac odrazu…

_______________

Edit:

Akurat ta Temp 3 najbardziej się grzeje narazie max to 92*C, dzieki , ale nadal potrzebuje tej 3 temperatury.

Temp1 - jest to temperatura procesora

Temp2 - to temperatura płyty głównej

Temp3- to chyba temperatura któregoś z dysków,ale nie jestem pewien.