Jest jakis program ktory liczy ile jeszcze mozesz sciagnac?


(K4sh) #1

Witam Wszystkich jest jakis program ktory liczy ci ile jeszcze mozesz sciagnac jesli masz lacze z limitem np. 5GB Jesli tak prosze o nazwe takiego programu


(system) #2

Net Limiter . Posiada również funkcje ograniczenia UL oraz DL.

http://www.netlimiter.com


(system) #3

Coś mi się zdaje, że piszesz o Neo+... Jak tak, to do sprawdzenia takie dane wiem, że są na http://www.neostrada.pl... Ale co i jak w szczegółach to nie mam pojęcia. Kumple mi mówi właśnie na GG, że on po prostu wchodzi na tę stronę i mu się pokazuje ile już ściągnął mając NEO+ 128 Kb/s


(Chpawelch1985) #4

Na stronie http://www.neostrada.pl jest informacja ile danych juz sciagnales. Takie małe okienko po lewej stronie :smiley:


(Kos@) #5

Na czerwonym tle, tak niestety...

To jest chyba moje najbardziej znienawidzone okienko w całym necie!


(S Zakal) #6

Pozwole dołączyć sie do rozmowy mam Neo plus 128kb/s ,też jestem zinteresowany kontrolą limitu transferu lecz w żaden sposób nie moge znaleść na http://www.neostrada.pl tego okienka z danymi o tym ile już sciągnołem.


(Kiepas) #7

a jakie jeszcze są tego typu programy które pokazują obecną szybkość wysyłanych i odbieranych pakietów!


(Spox5) #8

Poczytajcie ten wątek:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=10007


(Kiepas) #9

podoba mi się ten CommTraffic, ale nie jest po polsku, dla mnie nie problem ale szukam tego programu dla kumpla i on chciał koniecznie po polsku!

PS a da się tak zrobić żeby wykres w głównym oknie programu leciał cały czas jak jest w trayu też a nie tylko jak włącze główne okno?