Jest już demo NFS Carbon

ha polecam sciagnac Flash geta i przez FG idzie ok 100kb/s

Złączono Posta : 28.10.2006 (Sob) 15:36

Nie ma opcji ustalania trudnosci:) ale ona sama w sobie jest trudna np w kanionie można wypasc z toru.

a jesli chodzi o wymagania to ja nie wiem czy pujdzie. Procek słaby i karta też. chyba ze bys grał na najniższych detalach i 800x600 to moze by było… ale. tak pozatym masz tu wymagania minimalne

System operacyjny: Windows 2000/XP

Procesor: 1.4 GHz lub szybszy

Pamięć RAM: 256 MB - minimalne, 512 MB - zalecane

Przestrzeń na dysku twardym: 6 GB

Napęd: DVD, min 8x

Karta graficzna: minimum 64 MB (NVIDIA GeForce 3, ATI Radeon 8500 lub lepsza)

Karta dzwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

DirectX 9.0c

nie wiem czy masz 64mb na karcie jak masz to pujdzie:)

Bawiłem się ustawieniami i mam wszystko na high oprócz shader detail które mam na low i gram teraz na rozdziałce 1024x768 :mrgreen: Teraz jest gites :slight_smile:

Mafioz_3000 urwało ci koło przednie lewe ??

my.php?image=nfscdemo200610281220119za5.png

Nie urwało :wink: U mnie też tak jest.Podczas driftów koła automatycznie skręcają.

Nie urwało przypatrz się dobrze koło w momencie kiedy zrobiłem screena skręciło i skoro jest czarna guma na kole to wtopiło sie w tło

A no , jest takie gruba opoza ze sie skąponowała z nawierzchnia

Ja jak odpale już wyścig to mi wyskakuje po chwili error “Wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta” :confused: Jak temu zaradzić?

Yamada ale patrzac na to. NFS MW mial takie same wymaganie minimalne i jakos chodzil i to nawet niezle. rozdzielczosc 800*600 na srednich detalach. sam sie zdziwilem wiec mam nadzieje ze tym razem bedzie tak samo :slight_smile:

Ja już ssie 8)

Ponad 40 kb/s więc do rana :roll:

Swoją drogą to jaki rozmiar ma to demo ?

troszke ponad 600MB

666 mb

mi też za pierwszym razem error wyskoczył ale później było dobrze ;), czemu jak zrobiłem wyścig w kanionie fordem (tym I wózkiem) z tym ziomusiem i wyprzedziłem go to póxniej nie powinienin mnie on wyprzedzić ??:confused: bo w 2 pozostałych normalnie miałem 2 wyścigi w kanionach

Ściagłem juz dawno ,ale nie mam czasu żeby zaistalować ;/

A ja mam zablokowane w demie kaniony :shock:

Sprawdzałem wszystkimi samochodami :roll:

są zablokowane, ponieważ trzeba wygrać najpierw drift i circuit .

aa już rozszyfrowałem dlaczego czasami są 2 wyścigi w kanionie, a dlaczego 1 ;p

A ja się wkurzyłem i odinstalowałem :evil:

Niby gra się nie tnie, ale dłuuugo się ładuje :roll:

I do tego gdy się ścigałem w kanionie to mi błąd wyskoczył :lol:

Nic nic pograć pograłem, gra fajna, ale nie na mój komputer :x

Edit

Do czego służy activate crew member ?

Gra chodzi bardzo przyzwoicie na takim sprzęcie :

AMD Sempron 3000+

1024 RAM Kingston

GeForce 7600GS AGP

Wszystkie efekty włączony prócz “rozmazywania” bo z tym nie jest płynnie (15 FPS). Bardzo fajnie sie gra, szczególnie podabają mi się Drift’y są świetne :mrgreen: . Tuning też spoko.

Tak uruchamia się karte specjalną… W tej części Nfs będziesz miał Team składający się z 6 osób. 3 od tuningu i 3 właśnie od pomagania w wyścigach np. blokuje policje, likwiduje rywala z wyścigu (np. nagle auto wyjeżdza z zaułku i bum.) itp.

P.S. Jak się myle to poprawcie…