Jest problem ze ściąganiem filmów ze strony http://www.youtu


(Aleksandra Stec) #1

Jest problem ze ściąganiem filmów ze strony

http://www.youtube.com

bo jak się tam pierwszy raz wejdzie i zacznie go ściągać to jest wszystko dobrze a jk się z prawej strony kliknie na inny film i się go ustawi żeby się ściągał to się ściąga ten poprzedni a nie ten. Do ściągania używam wtyczki And Video Downloader i z wtyczką DownloadHelper jest to samo. Używam firefoxa 24.0. Jedynie to pomaga że jak się wejdzie w nowy film i kliknie prawym przyciskiem myszki a potem wybierze odśwież kartę ale to jest męczące. Kiedyś tak nie trzeba było robić. Po co tak zrobili.


(system) #2

Jest to zapewne wina wtyczki. Youtube nie pozwala pobierać filmów z youtube, dlatego za pomocą wtyczki można to zrobić. Zapewne korzystasz z firefoxa dlatego pobierz na niego youtube downloader


(scripter1) #3

Wypróbuj program ALL YouTube Downloader z dodatkiem ALLYouTubeDownloader do FF.

Dodatek powinien być automatycznie instalowany z programem po czym trzeba go zaakceptować gdy firefox o to zapyta, dodatek można też zainstalować ręcznie z jego strony domowej.


(Aleksandra Stec) #4

Mam windowsa 7 Ultimate SP 1 64 bitowego. 4 GB pamięci ram. Inne downloadery też zawodzą bo to chodzi o to że po wybraniu innego filmu strona się nie odświeża tak jak o było kiedyś że automatycznie się odświeżała po wybraniu innego filmu. Jedynie pomaga ręczne odświeżanie tej strony poprzez kliknięcie prawego przycisku myszki i wybranie odśwież ale to jest męczące.