Jeszcze raz bin

(Maski1) #1

Mam problem, utworzyłem w wirtualnym napędzie plik obrazu bin programem Alcochol 120%, niby wszystko się udało, ale teraz kiedy próbuję już otworzyć ta aplikacje pojawia mi się taki błąd " Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application" . Czy ktoś może wie o co chodzi.

(Dragonlnx) #2

Co to jest za plik ?? :evil:

Może źle ściągnąleś itp ... :wink:

(lazikar) #3

Masz informacje że płyta którą używasz jest niepoprawna. Masz włożyć orginalny nośnik i wszystko będzie ok. :smiley:

(Maski1) #4

Właśnie o to chodzi że orginalna płyta mi się popsuła i cd rom nie odczytuje, dlatego ściągnąłem sobie z netu kopie.

(lazikar) #5

Jak orginalna ci się zepsuła to zgłoś sie do producenta z proźbą o udostępnienie duplikatu. :smiley:

Z netu kopie zpiraconą chyba i do tego bardzo kiepsko. :!:

(Dragonlnx) #6

To Cię nie tłumaczy, i tak to nielegalne

(Maski1) #7

Też o tym myślałem, ale to ewidentnie moja wina, upadła mi i jest lekko pęknięta. Cd rom w ogóle jej nie widzi.

(lazikar) #8

To opisz problem producentowi może się zgodzi na duplikat. Poniesiesz ewentualnie niewielkie koszty. :smiley:

(Dragonlnx) #9

Jaka to gra, jeżeli można wiedzieć ??

(Maski1) #10

Football Manager 2004. Ok zgoda wybrałem może nie tą metodę, ale myślałem skoro mam orginał z której nie moge korzystać, więc może ściągnę sobie kopie. Ale jak widać ta metoda tez nie jest dobra, też nie działa.

(Lin) #11

Ściągasz programik, który się zwie CueMaker:

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/mac/391.html

Użycie:

1] Uruchamiasz proga

2] Klikasz ... i wybierasz plik obrazu

3] Czekasz i juz masz plik cue w katalogu z obrazem...

Plik .cue będzie już widział nero czy też Alcohol(izm)

(fiesta) #12

Przecież kolega napisał że już wypalił płytkę tylko nie może uruchomić z niej programu z wiadomych przyczyn.

Zamykam, bo zaraz się posypią porady dla których nie ma miejsca na tym forum.