Jeszcze raz problem z aparatem w K750i

Odsłaniam klapke aparatu i wszystko ok robie zdjęcie i jak ma sie zapisywać to automatycznie wychodzi mi z aparatu a zdjęcia nie ma.

Co z tym zrobić?

Ostatnio popsuł sie aparat to w servisie powiedzieli że ponoć zawiesiło sie oprogramowanie, wgrali od nowa i chodziło ok.

Spruboj cos pozmieniac w ustawieniach aparatu, albo zmien zeby zapsiaywał na karcie pamieci\wewnetrznej pamieci. I zobacz czy sie zapisaują.

Sprobuj wylaczyc i wlaczyc fona i sprawdz czy dalej sie tak dzieje…

Jak nie pomogło, to sprobuj Master reset czyli przywróc ustawienia fabryczne telefonu.

Jak to tez nie pomogło to zostaje Ci niestety znów servis… :?

Albo samodzielna zmiana softu lub sterownikow do aparatu.

A jak to zrobie to czy strace wszystkie kontakty? Więc czy jeśli dałem kopiuj z karty sim to gdzie mi zkopiowało? na karte i jak wszystko usune włoże karte to znów będzie?

A master reset jest w USTAWIENIA>uSTAWIENIA POCZĄTKOWE>I RESETUJ WSZYSYTKO?

Jeśli masz kontakty na karcie SIM to one tam zostaną.

Jesli na fonie to zostaną usunięte.

Tak

A skąd mam wziąść kod blokady telefonu?

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 19:12

A ten master reset usunie wszystko z telefonu czy będzie w telefonie to co już było zaraz po kupieniu?

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 19:31

Już sobie poradziłem ale nic to nie dało, a w dodatku skasowało mi 2 gry które były w standardzie w telefonie został tylko ten tenis :frowning:

No jak to nie pomogło to juz innego pomysłu nie mam na “naprawe” bez uzycia kabla…

Wymien sam sobie softa, bądz wgraj nowsze sterowniki do apratu… Troche z tym roboty jest i mozna telefon uwalić…

Jesli sam tego nie umiesz zrobic to idz do servisu i poweidz zeby Ci wgrali do k750i najnowszego softa z w800i + sterowniki do aparatu 7.7final

Jak bedą sie znac na tym to ci to zrobią - koszto około 40zł

pozdro

Noto jutro jade zawieść do serwisu tylko zapomniałem powiedzieć jedno:

Bardzo i to bardzo dziwi mnie że aparat nie zapisuje zdjęć ale filmy wideo nagrywa i zapisuje bez problemu.