JetAudio - Pomocy ! ( Nagrywanie)

Witam .

Mam problem.

Otóż chodzi o program JetAudio. A więc chciałbym nagrać swojego seta.

No i OK , nagrywam wszystko ok , i gdy już zapisze mi się przykładowo na pulpicie to nie dość , że zajmuje on nieraz nawet po 300 mb to i jakość zostawia trochę do życzenia.

I zwracam się z prośbą do was.

Pomogli byście mi ustawić to tak aby zajmował mniej więcej 30 mb i był w miare dobry jakościowo ?

Mniej więcej 20-30 minutek setu…

pozdrawiam

Works

Z góry dziękuje

W jakim formacie nagrywasz? Na jakich ustawieniach?

Nie robisz tego przypadkiem w *.wav?

Jaka wersja JetAudio (Plus czy Basic)?

Może spróbuj plik poddać kompresji (np. do *.mp3, *.ogg, itp.). A co do jakości to napisz coś więcej o ustawieniach na jakich próbujesz tego dokonać. Z wróżkami ostatnio ciężko nawet na forum. Nie chcą świadczyć usług wolontariatu :stuck_out_tongue:

Edit:

Skoro nie doczekałem się odpowiedzi na moje pytania (i pojawiają się propozycje innych aplikacji) to polecę moźe program, który wydaje mi się chyba najlepszą darmową aplikacją do tworzenia i edycji plików audio Audacity 1.2.6

Osobiście zrezygnowałem z używania programu JetAudio na rzecz innych programów. Poszukaj w Internecje programu YAMP 2.3. Jest mały, szybki i ma dużo opcji. Kiedyś był na stronie gazety Komputer Świat. Nagrywasz w WAV a potem konwertujesz na OGG. Jakość ustawiasz według swojego życzenia. Polecam 80%