Jezyk w win.XP

(Adampigan) #1

Otóż mój kumpel dostał od brata który mieszka w stanach kompa.Czy jest jakaś mozliwość zmiany języka w win.xp z angielskiego na polski?Jak to zrobic?Aha to jest wersja Home Edition

(system) #2

Zobacz tutaj:

:arrow: Windows XP Embedded - Windows XP Embedded with SP1 Language Packs

(Marsmo) #3

Sorry Strumienianin - ale już raz odniosłam się do tej propozycji i subtelnie dałam do zrozumienia , że nastąpił chyba mały błąd z tym Embedded... :roll:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... hlight=mui

debek - skorzystaj z mojego linka do multipacka dla normalnego XP , w powyższym odnośniku!

Aczkolwiek wersja Home Edition nie pobawi się tym niestety! :frowning:

(Stachan) #4

:o no to wszystko w temacie :x

(Marsmo) #5

Kolego Stachan - mam już dość Twojego ustawicznego dreptania mi po piętach (czyt. postach) i zapewne niedługo zgłoszę to do moderacji - włącznie z Twoim PW, które też jednak podlega Regulaminowi, o czym chyba raczyłeś zapomnieć! :evil: :evil: :evil:

Co to niby miało znaczyć..., pomogłeś swoim bezprzedmiotowym postem koledze??? :evil:

Pytanie retoryczne!

A ja, jak widać pomogłam w załączonym linku - koledze dokładnie z takim samym: i problemem, i systemem!

Więc proszę, nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi popisami..., bo nie służą one dobru tego Forum! :evil:

(Adampigan) #6

Kolego radze ci nie furykować do koleżanki Waterproof coś ci nie pasi to wara na inne forum.Co do mojego problemu to bardzo dziękuje Ci Waterproof :slight_smile: temat do zamknięcia