Joypad'y są wykrywane ale nie działają

Witam. Na wstępie dziękuję za zainteresowanie problemem, a jest on następujący:

Kupiłem 2 nowe joypad’y (konkretnie to takie: http://www.allegro.pl/item269491801_pad … lasyk.html ). Podłączam je do laptopa, pady są wykrywane, tzn. wyskakuje w prawym dolnym rogu chmurka “USB Joypad” i po chwili jeszcze dwie chmurki informujące o tym, że urządzenie jest gotowe do działania. Następnie wchodzę w panel sterowania, w kontrolery gier i znajduje mi tam obydwa pady (pisze 2 razy “USB Joypad”), ale… klikam właściwości w celu sprawdzenia czy odczytuje mi przyciski no i jest tak, że naciskam przyciski na padach, ale nie są one odczytywane (kontorlki nie świecą, strzałki również się nie przesuwają). Kalibrować również się da.

Reinstalowałem system (mam Windows’a XP Home Edition), ale to nie pomogło. Ściągałem różne sterowniki, ale nie wiem czy były one właściwe i też nie pomogło. Kombinowałem z DirectX’em, ale też nic. Na stronie firmy 2-Tech (producent joypad’ów) też nie znalazłem niczego co mogłoby mi pomóc.

Jeśli ktoś umie pomóc to bardzo proszę o wsparcie. Jeśli trzeba mogę tu wrzucić screeny (chociaż myślę, że niewiele wniosą do tematu bo wszystko opisałem). Oczywiście można do mnie napisać na GG (mój numer: 5264092).

PS: Pady te testowałem również u mojego sąsiada i tam działają bardzo dobrze.

PS 2: Posiadam również joypad Logitech WingMan Action i z nim nie mam żadnych problemów (tzn. podpinam i działa).

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 15:01

Odświeżam temat poniważ problem jest nadal aktualny.