jPORTAL - problem z logowaniem

Cześć. Nie mogę się zalogować (jestem adminem) w jPortalu. Pisze takie coś: Podany login bądź hasło jest błędne, spróbuj ponownie lub skorzystaj z funkcji zapomniane hasło. A jak próbuję zrobić przypomnienie hasła na email, to wyskakuje komunikat, że nie ma takiego użytkownika. Co zrobić?? A gdzie jest panel admina?? Nara

poco drugi temat :?: please continue w poprzednim topicu :wink:

Admin stracil dostepnosc do portalu szok chyba usuniete zostalo twoje konta nieraz tak bywa albo kipie sie portal mzoe to naprawia ja mam tak nieraz na forum ale nie tym innym tez tak jest i pojkims czasie wszytko wraca do normy :stuck_out_tongue:

No dobra, ale jak wejść do PA?? Trzeba się zalogować?? Bo ja jestem świerzo po instalacji jPORTAL :wink:

Początkowy login to: admin a hasło to: aaa. Ten longin i hasło nie działają??

Nie :(, macie jeszcze jakieś propozycje?? Please Help :slight_smile:

W pliku instalacyjnym taki longin i hasło jest wpisane jako domyślne. Jeżeli od początku wpisywałeś inny longin i hasło to możliwe że musisz usunąć pliki cookie i dopiero wtedy wpisać longin i hasło. Te co napisałem wyżej. :smiley:

Też nie działa :(. Próbuję z loginem: administrator i admin i niedziała :(. Bo normalnie wchodzę z adresu na ten portal (http://members.lycos.co.uk/kamiennikl/gimportal/) i loguję się jako admin z hasłem aaa i nie działa.

ej, ale ja już wywaliłem te pliki instalacyjne. Może to być spowodowane właśnie tym??

No raczej nie. Ja też nie mogę się zalogować. Ten adres co podałeś jest zły powinieneś się logować na adresie z końcówką /admin.php . Może tam jest jakaś blokada bo mi weszło na tym longinie i haśle jak instalowałem na swoim kompie (mam krasnala).

OK, ja musiałem wpisać hasło: aaaaa a login: jaco :-). Ale Panelu Admina nie widzę :?

Nie rozumiem hasło zadziałało a panelu admina nie ma?? Na głównej stronie jest nawet napisane jak się zalogować na konto admina. Dokładnie tak jak ci napisałem. Jeszcze jedno nie możesz użyć tego dla zrobienia stronki dla gimnazjum. :smiley:

Dlaczego??

O, a teraz nie działa żadne hasło :? :-x. W PA wpisuję tak jak piszę w pliku: sql.txt (hasło: aaa login: admin), ale na samym dole pisze też: hasło: aaaaa i login: jaco (na tym udało mi się zalogować a teraz wogóle nie mogę)…

Oczywiście nie możesz darmowo zrobić na tym stronki dla Gimnazjum, a dlatego że trzeba wykupić licencję na stronkę komercyjną. W folderze DOC masz licencje i koszty wykupu.

A dlaczego nie możesz się zalogować to ja już nie mam pojęcia. :?

Chyba usunę te pliki z serwera i wgram jeszcze raz, bo w pliku sql.txt troszkę pozmianiałem w ostatniej linijce :wink: :-). Ej, ale co mi mogą zrobić, gdy jednak będzie to strona gimnazjum ??

Łamiesz licencję oprogramowania, nie ty ale gimnazjum możesz mieć problemy (o ile prowadzisz tylko ich strone). Żeby używać bezpłatnie musiałaby to być twoja strona (niekomercyjna) Pogadaj z kimś z liceum , licencja na rok kosztuje 150zł (jak nie usuniesz reklam) może zgodzą się na taki koszt.

To usuń i wgraj jeszcze raz. Zobaczymy czy coś da. :smiley:

OK, jutro usunę i wgram jeszcze raz u kumpla, bo u mnie są problemy z siecią… :-). No to jak zostawię reklamę (logo.gif) to będzie mogła być to strona Gimnazjum, czy też nie??

Tego to ja już nie wiem. Chodzi o to że nie może to być strona komercyjna. Przeczytaj w pliku DOC jest licencja. :smiley:

Daj znać czy się udało. :smiley:

OK, ale jutro dopiero wgram pliki. Czyli może być to strona Gimnazjum, bo ona nie będzie komercyjna, zwykła stronka. Trochę zdjęć, opisów, artykułów itp. Ale jak by co to pomożesz z tym jPORTALEM ?? 8) ;). A możesz podać adres swojego portalku?? Nara

Ja to testowałem na serwerze na moim kompie. Mam serwer Krasnala.

Jak będę w stanie to pomogę. :smiley:

A portaliku takiego nie mam buduje stronkę klubu sportowego gdzie gra moja żona http://www.hbplus.prv.pl Ale jeszcze dużo pracy mam przed sobą :smiley: