Juventus, Lazio i Fiorentina w Serie B

http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73035,3484001.html

Czyli jednak nie było amnestii i spotkała winnych kara…

Chociaż są to prasowe doniesienia póki co, ale chyba jest to przesądzone…

tak jak mówisz to opublikowała tylko gazeta, więc narazie nie ma co w to wierzyć, poczekajmy do 19, wtedy prokurator wyda decyzję.

ja słyszałem że dzis o 20 bedzie wynik… i mnie tez sie wydaje ze Juve i reszta spadną

http://sport.onet.pl/0,1248705,1356083,wiadomosc.html :frowning: :frowning: :frowning:

więc jednak … ciekawe co zmieni odwołanie … jedno jest pewne - prawnicy Juve i reszty będą mieli ciężko …

Jedno jest pewne - skorumpowana piłka w końcu poniosła konsekwencje.

Teraz wiemy, co tak na prawdę decydowało o sile tamtych zespołów ;]

L’Italia, c’est ça ;/

Mam nadzieję, że w końcu we wszystkich krajach zakończy się ten proceder.

squeet ale ustawianie było tylko w jednym sezonie 04/05, więc dlaczego mówisz:

Juventus potrafił wywalczyć mistrzostwo, uczciwie.

Dlatego mówię tamtych. Tamtych - z sezonu 04/05

BTW - Coś mi się nie chce wierzyć, że był tylko ten jeden sezon :stuck_out_tongue:

Jakoś bez sensu, nagle jeden sezon kupować i sprzedawać… Taki proceder musi się rodzić miesiącami, ludzie się poznają, tworzą się koneksje…

I tak to się kręci.

Ale z braku dowodów, mowa jedynie o tym jednym sezonie. I tyle.

Nie istnieje pojęcie - “a, raz sobie kupię ;)”

Ciekaw jestem czy piłkarze Juve odejdą z klubu

Del Piero zapowiedział że zostaje …

Miejmy nadzieję, że większość lepszych zawodników zostanie, ale jest to praktycznie nie możliwe :(.

No to za dwa lata widzimy Juve w serie A tylko coś mi się zdaje że włoska liga teraz będzie o dużo nudna

dla mnie zawsze była nudniejsza od ligii angielskiej czy hiszpańskiej… teraz serie A wygląda jak liga szkocka :slight_smile: Dwa mocne zespoły Inter i Roma i reszta przeciętniaki :stuck_out_tongue:

Nie wiem dlaczego mieliby wprowadzić amnestię. Domyslam się, że chodziło o piłkarzy którzy zdobyli Puchar Świata i z tego powodu złagodzic te sprawę. Jednak pewnie prokurator uważa, ze sprawa nie dotyczy reprezentacji tylko klubów.

Co tu dużo gadać, Milan wyszedł na świętą krowę, zapewne dzięki gangsterskim układom Berlusconiego. JUVE dostało najbardziej po dupie. Rozpacz, żal, wielka nienawiść do Milanu - tyle mogę powiedzieć. Jestem dumny z tego, że jestem Juventino!

I dobrze tak juventusowi. Ja zawsze trzymam za milanem, tylko szkoda mi tych ujemnych punktów, ale lepsze to niż seria be. hehe

A wszystko to zawdzięcacie Berlusconiemu - wy, wy … ehh, szkoda słów. :frowning:

Moim zdaniem zostali sprawiedliwie ukarani :smiley:

To było do przewidzenia bo juz takie nieuczciwe sytuacje zdarzały się wcześniej. Widać nikogo to nie nauczyło. Szkoda, ze piłka nożna stała sie bardziej biznesem niz rozrywką nie tylko we Włoszech ale tez i w Polsce.