Juventus, Lazio i Fiorentina w Serie B

Bardzo dobrze się stało. Za prezkręty trzeba ponieść karę. Tak samo powinno być w polskiej lidze, ale u nas w kraju wszystko na dobre wychodzi oszustom.

Bo tu rządzi mafia - pzpn z największym mafioso na czele - listkiewiczem. Przecież to jest sitwa - państwo w państwie. Te świnie już za komuny załatwiły sobie stołki i do dziś trzymają się ich bardzo mocno. Nawet gdyby zdażył sie cud i by ustąpili, to ich miejsca zajmą ich synkowie. Jestem tego pewien.

O co chodzi z tą grupą B :?:

A czy to dla nas źle, że tak będzie :?:

I czemu nie mogą być w jednej grupie :?: :stuck_out_tongue:

Degradacją jest do Seri B (Czyli druga liga Włoska tak inaczej powiedziane).

Nie wiem jak dla ciebie, ale dla klubów tak poniewaz Juventus , stracił juz kliku podstawowych zawodników którzy przenoszą się do Realu czy Barcelony, i jak dla mnie oznacza to koniec tego klubu, poniwaz strata -30 punktów w Serie B, gdzie rywalizacja jest ogromna, i nawet nasz Ekstraklasa się nie umywa do Seri B , bedzie oznaczało spade do niszej ligi.

Jakiej znowu grupie :roll:

Cannavaro, Zambrotta i Gatusso przechodzą do Realu, chociaz sądze ze to spekulacje i plotki, ale Thuram podpisał kontrakt z Barcelona 8)

http://sport.onet.pl/0,1248705,1356530,wiadomosc.html tacy piłkarze prawdopodobnie odejdą :(:(:frowning:

Nie tylko. Juventus stracił tytuł zarówno z sezonu 2004/2005, jak i 2005/2006.

Jakie gangsterskie układy? Przecież powszechnie wiadomo, że to Juventus ma największe “plecy” we Włoszech. Milanowi odebrano 44 punkty za poprzedni sezon, co daje im jakąś 10. pozycję. W następnym sezonie -15 punktów i brak udziału w Lidze Mistrzów. To mało? W pozostałych klubach przekręami zajmowali się dyrektorzy czy też prezesi, Milan natomiast oszukiwał poprzez pośrednika, stąd niższa kara. Spoko, też nie przepadam za Milanem. A to, co piszesz wynika tylko z tego, że kibicujesz Juve i nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na sprawę.