JUz niedługo bedzie nas 10 000

przecież tego nie powiedzialem

10000 użytkownik musi być kimś wyjątkowym, w końcu nic na tym świecie nie dzieje sie przez przypadek. :smiley:

Przeciez na tym forum,nie trzeba być zarejestrowanym żeby czytac :smiley: No ale takich ktorzy sie zarejestrtowali rok temu i zalogowali się ze dwa razy na początku to powinno się wywalić.

Pomysł z tym odliczaniem niezbyt mi się podoba :-P.

racja , 10.000 tysieczna osoba powinna dostac range np. V.I.P :stuck_out_tongue:

dlaczego od razu wywalić?/

moze nie mają problemów z kompami to po co maja pisać :lol:

ale bez przesady żeby od razu wywalić :twisted:

i co chcesz tym osiagnąć ??

juz nie przesadzajcie, to wkońcu normalny user a nie jakis specjalny i żeby go wyróżniono :twisted:

tylko zaproponowałem :stuck_out_tongue:

juz bardzo blisko dziesiatki :smiley:

Tak na marginesie. Nie ma zadnych ponownych rejestracji. Jak zaczniecie się wszyscy ponownie rejestrować to będzie dopiero lipa.

Mam nadzieję że rozumiecie to i nie musze tego powtarzać.

a bedzie jakaś nagroda dla 10k usera ? :lol:

może kosz bananów chiquita dla zwycięzcy :hahaha:

Albo chiński T-shirt z logo Dobreprogramy :lol:

No ja rozumiem, ale nie ma żdanych technicznych przeszkód, by się ponownie zarejestrować. Ja na przykład na tym forum mam 2 konta i z obu pisałem posty :slight_smile:

A czy ja mówie o technicznych przeszkodach, czy o głupocie rejestracji kilkunastu kont w celu uzyskania 10000 rejestracji która tak naprawde już istnieje. Nie rozumiesz Pawku o co chodziło. :?

http://forum.dobreprogramy.pl/profile.p … le&u=10000

chińskiego nie lubie, wole osobiście jednak kolumbijskie banany chiquita albo mydełko fa aromat z nutką potencjalnej waniliowej rozkoszy :hahaha:

No ale gdyby wszyscy userzy chodzili po mieście w takich koszulkach to byśmy sie mogli poznać :lol:

Jeśli beda chcieli to załoza sobie konta jeszcze raz,a jeśli nie to tylko zajmuja nicki innych,ktorzy chcieliby zarejestrować się pod tym nickiem co oni

dobry pomysl z tymi koszulkami 8)

jeszcze 20 osób i… fruuuuuu

ja tez nierozumiem, przeciez nie ma jeszcze 10000 userów to jakim cudem może byc 10000 user ?