Jv 16

Witam. Powiedzcie mi czy moge cos z tego wywalić ( zaznaczone na czerwono ). Dzieki

beznazwy2eo.th.jpgbeznazwy26pu.th.jpg

Tak mi sie wydaje że nie mozna żadnego usunąć bo jest zaznaczone na czerwone :slight_smile:

Nie te czerwone zostaw. Nie polecam tego ruszć. :?

Ok. tak myślałem, ale wolałem sie upewnić. Dzieki :slight_smile:

ja jak mialem program jv16 (teraz używam tuneUp 2004) zawsze wywalałem WSZYSTKO co tylko się bylo - nigdy mi systemu czy programu nie uszkodziło ( zauważylem iż zdecydowana część to pliki instalacyjne po programach (install, setup))

Zeby usunol rowniez to z systemu trzeba zaznaczyc zeby przszukiwal rejestr glownych plikow systemowych oraz doglebnie caly system.

Wtedy znajduje klucze…mase kluczy.

Wystarczy ze usuniesz pare kluczy ktorych nie masz i bez backup’a rejestru szykuj plytke z Windowsem :wink:

mam odznaczone zeby nie przeszukiwal plikow systemowych wiec spie spokojnie :wink:

Również kiedys wywalałem czerwone, mialem ustawienia normalne takie jak na początku i nic nie było z systemem :? :wink:

No to nieżle czyscicie sobie system :wink:

No ale jak sie w koncy natniecie na klucz lub wpis systemowy to poleci wam winda i wtedy bedzie smiesznie.Jesli nie jestescie pewni w 100% co to za klucz lepiej nie ruszac tymbardziej tyczy sie tych z czerwonym zanczkiem.

Pozdrawiam :smiley: