Jv16 Power Tools

(Agmitura) #1

Mam pytanie do kogoś kto ma doświadczenie w pracy z w/w programem,mianowicie chodzi mi o to czy mogę bezpiecznie usunąć pliki dublujące się,które znzlazł mi ten program, a jest tego masę.Pozdrawiam

(Jr14) #2

jasne, że możesz. Tylko jak się pokazuje okno przed czyszczeniem rejestru to nie zaznaczaj pozycji "Pokazuj pominięte wipsy" resztę jak Ci wyszuka, czyli zaznaczone zielonym kółkiem to możesz biezpiecznie usunąć, a jak są zaznaczone czerwonym to nie można ich w żadnym wypadku usuwać, bo Ci zwali system.

Pamiętaj! Nie znaznaczaj pola "Pokaż pominięte wpisy"!

(Agmitura) #3

Kuba nie chodzi mi o to , bo to to ja wiem,chodzi mi o to ,że wchodzę w opcje operacje na plikach i zaznaczam wyszukaj pliki dublujące się i tu znajduje mi masę takich plików i tam nie ma zaznaczeń na zielono czy też czerwono,tak jest w czyszczeniu rejestru.A tak apropo to dlaczego nie odchaczać pozycji pokaż pominięte wpisy , jakie to ma znaczenie.POZDRAWIAM!!

(Jr14) #4

Aaaaaaaaaa, myślałem że o coś innego Ci chodziło, a tego co Ty chcesz się dowiedzieć, to nie wiem. Nie zagłębiałem się z ten program. Ja używam czyszczenia rejestru. Nie używam operacji na plikach.

A jak zaznaczysz żeby pokazywał pominięte wpisy to Ci wynajdzie wszystkie których NIE MOŻNA usuwać.

(Madafaker) #5

Wielokrotnie usuwałem pliki dublujące się...spokojnie nic się nie stanie... :slight_smile: