Jv16 Power Tools

Mam pytanie do kogoś kto ma doświadczenie w pracy z w/w programem,mianowicie chodzi mi o to czy mogę bezpiecznie usunąć pliki dublujące się,które znzlazł mi ten program, a jest tego masę.Pozdrawiam

jasne, że możesz. Tylko jak się pokazuje okno przed czyszczeniem rejestru to nie zaznaczaj pozycji “Pokazuj pominięte wipsy” resztę jak Ci wyszuka, czyli zaznaczone zielonym kółkiem to możesz biezpiecznie usunąć, a jak są zaznaczone czerwonym to nie można ich w żadnym wypadku usuwać, bo Ci zwali system.

Pamiętaj! Nie znaznaczaj pola “Pokaż pominięte wpisy”!

Kuba nie chodzi mi o to , bo to to ja wiem,chodzi mi o to ,że wchodzę w opcje operacje na plikach i zaznaczam wyszukaj pliki dublujące się i tu znajduje mi masę takich plików i tam nie ma zaznaczeń na zielono czy też czerwono,tak jest w czyszczeniu rejestru.A tak apropo to dlaczego nie odchaczać pozycji pokaż pominięte wpisy , jakie to ma znaczenie.POZDRAWIAM!!

Aaaaaaaaaa, myślałem że o coś innego Ci chodziło, a tego co Ty chcesz się dowiedzieć, to nie wiem. Nie zagłębiałem się z ten program. Ja używam czyszczenia rejestru. Nie używam operacji na plikach.

A jak zaznaczysz żeby pokazywał pominięte wpisy to Ci wynajdzie wszystkie których NIE MOŻNA usuwać.

Wielokrotnie usuwałem pliki dublujące się…spokojnie nic się nie stanie… :slight_smile: