Jv16 PowerTools 1.3 - problemy po usunięciu wpisów

Witam.

Programem jv16 PowerTools 1.3 uruchamiam “czyszczenie rejestru”. Nastepnie zaznaczam “pozycje, które można bezpiecznie usunąć” i usuwam je.

Restartuje komputer. I tu zaczynają się problemy.

W oknie logowania wpisuję hasło i naciskam ENTER. W tym momencie stacja dyskietek zaczyna wydawać przez około 2 sekundy dźwięki, takie jak wtedy, gdy kliknie się dwa razy na ikonie dyskietki w folderze “Mój komputer”, gdy w stacji nie ma dyskietki.

Kiedy pokaże się pulpit, wgrywają sie ikony z paska tray. I tutaj kolejny problem. Wygrywa sie tylko ikona “Nero InCD”, “ATI” i “regulacja głośności”. W ogóle nie uruchamia się zapora “Kerio” i antywirus “Avast” i kilka innych.

Melodia, która odtwarzana jest przy starcie systemu, uruchamiana jest dopiero ok. 5 minut po wgraniu systemu ! Kiedy próbuje ręcznie uruchomić zaporę albo Avasta, wyskakuje komunikat “System initialization socket filed”. Nie da się połączyć z Internetem. Miałem duży problem z uruchomieniem “Przywracania systemu”, ale udało się. Zapewne jeszcze wiele aplikacji nie dałoby się uruchomić. Dopiero przywracanie systemu pomogło. Już jest wszystko ok.

Problem ten miałem dwa razy.

Dlaczego, kiedy usunę z rejestru wpisy, które można bezpiecznie usunąć mam tyle problemów ?

Co jest nie tak?

Z góry dziękuję za pomoc.

Przywracanie systemu:

Start > Uruchom > Msconfig > Uruchom przywracanie systemu

Albo Backup w Jv16PT:

Backu Tool

przywróć system

seba86mu - napisz, co to za wpisy.

Wasacz

Jest ich 1021, czy mam podać wszystkie?

Złączono Posta : 08.11.2006 (Sro) 16:08

Oczywiście 1021 tych, które można bezpiecznie usunąć (według programu).

Jak masz jakieś szczególne podejrzenia, to podaj tylko wybrane wpisy.

Jeśli nie - lecimy na całego :slight_smile:

Niestety, nie mieszczą się tutaj wszystkie wpisy. Nawet połowa z nich nie wchodzi :frowning:

Przeczytaj najpierw ten artykuł zanim cokolwiek zrobisz

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … a+rejestru

W czym ten artykuł miałby mi pomóc?

Złączono Posta : 08.11.2006 (Sro) 17:38

Mój problem polega na tym, iż nie wiem dlaczego po usunięciu z rejestru pozycji, które można bezpiecznie usunąć (według programu jv16 PowerTools 1.3), system ulega uszkodzeniu.

Wszystko opisane jest na samej górze.