Jv16 PowerTools 1.3

Jakie wpisy z rejestru moge usunac bez problemu te oznaczono na czerwono czy zielona ostatnio przeczytalem inczej niz myslalem i niewiem teraz ktore kasowac :shock:

Te na zielono mozesz spokojnie usunac :!:- w razie problemow masz kopie zapasowa.

Co do czerwonych to lepiej zostaw :!: ale zdarzaja sie wyjatki, np. odinstalowalem program i mialem ponim czerwony wpis. pierwsza mysl to nie usowac bo to czerwone, ale jak to byl wpis po starym programie to bez wachania usunalem.

te na sielono możesz kasować bez niczego - nic się z kompem nie stanie

natomiast uzywając tego programu zawsze kasuje równiez wpisy na czerowno - sa to pozostałości po instalacjach, itp. itd. - w praktyce do niczego nie potrzebne

możesz śmiało usuwać wszystko co znajdzie jv 16

Dobra dzieki wielkie otrzymasz punkt za pomoc :stuck_out_tongue:

Az skasuje pewne wpisy od programu i zobacze czy sie nic nie zwali. AJU a jedziesz na takich ustawieniach jakie dala fabryka :?: :slight_smile:

Zgadzas sie usunalem wpisy od pewnego programu i dziala on bez najmniejszych przeszkod

jechalem - bo teraz używam najnowszwego jv z oznaczenia wysoka, średnia, niska - ale to wychodzi na to samo co zcerwona, zielona

i naprawdę mając starszą a teraz nowszą, ZAWSZE kasuje wszystko - od czasu do czasu sprawdzam co jet od czego - nigdy mi sie komp nie spieprzyl :wink: :wink:

Teraz DziaDu masz pewnosc ze nic sie nie stanie bo zrobilem tak samo jak aju i usunalem wszystkie czerwone wpisy i jak widzisz napisalem ta wiadomosc :stuck_out_tongue: wiec wszystko jest tak jak byc powinno.

No usunelem wszytskie zielone ale nie jestem 100 % pewien co do tych czerwonych a jak mozna utorzyc kopie resjestru nigdy nie robilem :oops: a wiele rzeczy usuwam :wink:

Start-uruchom-regedit-plik-eksportuj

Jezeli cos usuniesz to ten program wykonuje kopie bezpieczenstwa i jezeli bedzie cos nie tak to zawsze sobie bedziesz mogl przywrocic do stanu sprzed skasowania czegos :!:

Aju, a skąd masz najnowszą wersję ?

Chyba, że masz 30 dniową.

Dlaczego pzreciez moze miec fulla orginal :x

Do moderatora

Temat do Zamkniecia :wink:

Czyżby najnowszą wersję programu jv16 powertools można było dostać tylko w wersji trial ?? :smiley:

powiedzmy iz mam triala z Vortalu :smiley: