Jv16 PowerTools nie czyści rejestru

Program nie chce usunąć wyszukanych zbędnych wpisów w rejestrze. Myśle że robię wszystko dobrze, a mianowicie:

Opcje rejestru-Narzędzia-Czyszczenie rejestru-kontynuuj-start

Sortuj-Sortuj w/g koloru ikon-Pozycje których usunięcie jest bezpieczne

Wybierz-Wybór specjalny-Pozycje które bezpiecznie można usunąć-Usuń

w tym momencie zaznaczone wpisy kolor niebieski zmieniają na szary i nic się więcej nie dzieje. Program tak jakby nie odpowiadał, nie informuje też o żadnym błędzie.

Proszę o pomoc.

Jeżeli ktoś będzie proponował inny program do czyszczenia to proszę o “krótki kurs obsługi” :frowning: :-x

Hmm, może to są wpisy jakiś porgramów, które są aktualnie używane? Ja mam tak np. z regułami Kaspersky’iego, gdy utworzyłem regułę dla jakiegoś porgramu np. GG a później GG odinstalowałem to w zbędnych wpisach ani XP Tools ani EasyCleaner usunąć jego reguł nie mogli.

Przeinstaluj go

Jeżeli chodzi o przeinstalowanie jv16 to jest zainstalowany drugi raz. Za pierwszym razem było to samo więc wyżuciłem izainstalowalem drugi raz i ta sama sytuacja. :o

jackow

Nie napisałeś o którą wersję chodzi, choć z opisu wynika, że jest to 1.3…

Na pewno inna jest przyczyna - wszak właśnie wytypowane są wpisy, które program określa jako zbędne, nie majace umocowania w programach znajdujących sie na dysku.

  • jednak to jest sposób na poprawę funkcjonowania, choć wcześniej usuń folder jv16 PT znajdujacy sie w X:\jv16 PowerTools …, gdzie X to partycja na której zainstalowany jest program…

Mógłbyś jeszcze wcześniej np. CCleanerem z opcji Problemy usunąć zbędne wpisy, i dopiero ponownie zainstalować jv16 PT…

Jeżeli nie wypali z powyższym, zobacz EasyCleaner 2.0.6.380 łatwy w użyciu, obsługa banalnie prosta - wszystko tłumaczone w podpowiedziach - oczywiście tworzy kopie usuwanych wpisów w lokalizacji wskazanej…

Pozdrawiam

Dzięki wszystkim za zainteresowanie.

Program poradził sobie z usunięciem wpisów po wyłączeniu internetu i modemu.

Temat do zamknięcia