Jv16 PowerTools, pytanie

czy usuwać wszystkie zaznaczone na czerwono pozycje w tym programie co sie pokażą ? ba mam duzo wirusów.

Tak spokojnie nic sie niestanie

polecam

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=107

tez przeskanuj i usun

pozdrawiam

dzieki

Mała poprawka., jv16 to program wyszukujący wiele różnych nieprawidłowości w systemie, ale nie wirusy. Aby nie narobić sobie kłopotu, należy przed usunięciem zrobić kopię usuwanych wpisów. Wronski jak masz virki, to w dziale bezpieczeństwo wstaw logi z HijackThis i SilentRunners

:o

Marcopl

Jak masz w ten sposób doradzać, to daruj sobie. :?

Wronski Usunięcie wpisów oznaczonych kolorem czerwonym - to pewna destabilizacja systemu, rozkład… nie rób tego.

Wpisy bezpieczne do usunięcia, oznaczone są kolorem zielonym , i tylko te możesz w miarę bezpiecznie usunąć.

Zobacz Czyszczenie rejestru - jv16 Power Tools

ja w swojej wersji nie mam żadnych kolorów więc jakie wpisy mogę usunąc? od lat usuwamy każdą pozycje i nie ma najmniejszych problemów http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=150696

mówię oczywiście o jv16 a nie ad-aware

Komentarz moda dotyczy starej wersji, tylko kto taką jeszcze ma?

Oczywiście, że starej - czytaj: ostatniej darmowej jv16 PowerTools 1.3.0.195

Wbrew pozorom - ma ją wielu userów, sam z niej z satysfakcją korzystam.

Ma ją też zapewne pytający, skoro wspomina o kolorach, a w nowej wersji takich oznaczeń nie ma.

Stąd porada, by usuwać wpisy oznaczone kolorem czerwonym, jest zabójcza dla systemu…

no własnie, za pozno, cos mi sie narobiło i mam taki problem ze nie moge zadnego programu otworzyc :confused: , jak klikam prawym myszki, to jest tylko opcja ,copy using… , :confused:

Przywroc system

niezrobiles kopi ?

nie :/, ale narobiłem…

A możesz przywrocic system ??start>wszystkie programy>akcesoria >narzedzia systemowe>przywracanie systemu

Przywroc np do jakies innej daty

Kolejny Twój post z ignorowaniem polskich znaków - będzie oznaczał Zakaz pisania na Forum.

Agaton

nie moge bo usunąłem tą opcje, a nie da rady to jakos naprawić?

Złączono Posta : 17.08.2007 (Pią) 11:05

Jesli ktos sie na tym zna to prosiłbym o mała podpowiedz, moze jakis godowy klucz do rejestru ktos ma,

BO problem wyglada nastepujaco:

Bawiłem sie jv16, i usunąłem wszystkie czerwone wpisy, a potem juz nei mogłem otworzyc zadnego programu, przy uruchomieniu systemu rowniez zadnie program nie otwiera sie, nawet przegladarka, (zrobiłem skrot to od tego odpalam)

Gdy chce otworzyc poprzez , otworz za pomoca, to wyskakuje error , Z PLIKIEM TYM NIE JEST SKOJARZONY PROGRAM UMOZLIWIAJACY WYKONANIE TEJ CZYNNOSCI. SKOJARZ ODPOWIEDNI PROGAM UZYWAJAC APELU OPCJE FOLDEROW,

Dalibyście rade mi pomoc? ps. prosze o rade kogos kto sie zna na tym.

Chodzi o pliki *.exe?

Zastosuj się do tego:

LINK

To powinno pomóc.

Przecież program robi domyślnie kopię usuwanych plików.

Link do programu z opisem sam Ci podałem. Jest tam wyraźnie napisane:

czyli te na zielono, jak już Agaton wspomniał.

Wracając do kopii to > uruchamiasz program > kopie (Backup) > wyświetli się lista z kopiami > przy każdej jest data i godzina utworzenia > zaznaczasz tą po której coś nie działa i naciskasz przywróć > restart kompa i sprawdzasz.

Czytaj o UnHookExec.inf

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=79791&st=0&p=395643entry395643