JW 3209 w Elblągu - jak tam jest ? Jedzie ktoś?

Witam. 1 sierpnia mam się stawić w JW 3209 w Elblągu :smiley: w celu odbycia ZSW :D. Mam pytanie był tam ktoś ? Jak tam jest ? A może ktoś też tam jedzie można by się jakoś spotkać albo coś :smiley: Ja jestem z Częstochowy :D.

Pozdrawiam.

jestem z elbląga, to jest jednostka na mazurskiej więc nie jest źle. najgorsza jest u nas na lotniczej a później na łęczyckiej, najlepiej jest na królewieckiej. masz uprawnienia na ciężarowe? jesli masz prawko B to dużo osób w jednostce na mazurskiej robi sobie właśnie tu uprawnienia na ciężarowe.

co do moich opinii na temat jednostek to są one ze słyszenia od licznych znajomych, którzy odbyli już zsw i dotyczą kadry, wyposażenia i warunków sanitarnych w tychże jednostkach. zdecydowanie najniższy poziom reprezentuje jednostka na lotniczej, gdzie trafiają głównie ludzie tylko po podstawówce albo niepełnym podstawowym.

miłego pobytu w elblągu.

nie wiem czemu tylko tak daleko Cię wygnali. nie wiem jak jest w innych miastach ale u nas na mazurskiej i na królewieckiej to obecnie masz co weeeknd od piątku do niedzieli popołudnia wolne no ale ty jesteś z częstochowy więc nic Ci to nie da. mój kolega jest na mazurskiej teraz i ma dziewczynę w 6 miesiącu ciąży i w wojsku jest tylko od 6 do 15, czyli tak jakby był w pracy więc pełen luz

Witam…

Elbląg jest bardzo przyjazny… zapraszamy…

Z tym prawem jazdy, to jest właśnie tak… tutaj wiele osób sobie porobiło prawko.

No nie no ja mam średnie wykształcenie także raczej bedzie dobrze :slight_smile: Nie wygnali mnie tam, sam wybrałem tą jednostkę kumpel też tam idzie :slight_smile: Dzięki za odp :smiley:

Witam wszystkich mam tkie pytanie kto jedzie 3,4,5 sierpień do Elbląga z okolic myszkowa i częstohcowy. JeSli ktoś jedzie to chętnie sie zgadam podaje nr. 606-214-491 lub 517-031-530 pozdrawiam

Te archeolog :stuck_out_tongue: Poczytaj tutaj http://infobot.pl/r/EHB :wink: Miałem tam służbę także jakbyś coś chciał wiedzieć o jednostce to pisz do mnie na gg, ale tak koło 21 dopiero. Pzdr