K 750i czy K 610i?

Pytanie jak w temacie . Z góry dzięki za podpowiedzi :slight_smile:

K750i - dobra jakość zdjęć ( Cyfrowy aparat 2 megapiksele (rasowy aparat to nie jest ale jak na komórkę… bardzo dobra jakość )) Głośny, java, obsługa formatów .txt - można se poczytać ebooki na komórce… wygodny joystick, ładny z zewnątrz, przydatna osłonka do aparatu - nie zalejesz ani nie pobrudzisz go. Obsługuje karty Memory duo ( Przy nowej komórce dostajesz 64mb karte + telefon ma 64mb miejsca standardowo ). Obsługuje karty do 4GB. Duży ładny wyświetlacz. Nieczęsto się go ładuje.

  • Specyfikacja czego można oczekiwać z punktu widzenia posiadacza k750i.

Oba telefony są całkiem zbliżone do siebie z tą różnicą że k610i jest telefonem 3G co za tym idzie ma dwie kamerki, Oba posiadają slot kart pamięci i aparat 2mpx lecz tylko K750i ma radio i RDS. Zrób sobie porównanie obu telefonów na http://www.mgsm.pl/compare.xhtml i wybierz ten który ci najbardziej odpowiada.

K750i :slight_smile:

od 2 tygodni mam k750i

bawilem sie k610i i k750i powiem tyle ze k750i jest dla mnie lepszy

fotki robi super…mp3 sa bardzo dobrej jakosci…sa jeszcze lepszej jak sie ma sluchawki…

ogolnie co tu duzo gadac

k750i jest lepszy niz k610i

Miałem K750i i K610i. Polecam zdecydowanie K750, gdyż K610 to totalna pomyłka! Przynajmniej w stosunku do 750. Od razu zacznę od kwestii ekonomicznych (choc nie to najważniejsze) - 610 droższy i wymaga droższych kart pamięci M2.

610 - zdjęcia tragiczne w porównaniu do 750, brak autofocusa, osłonki na obiektyw

610 - gorsza jakość dźwięku, brak ustawienia Mega Bass w equalizerze, nie można też stosować zoomu w aparacie przy najwyższej rozdzielczości, w pozostałych przypadkach zoom nie chodzi płynnie jak w 750 tylko skacze, co naprawdę psuje film. Ma też potfornie niewygodne klawisze boczne, strasznie wąskiei źle wyprofilowane, ciężko w nie trafić (a mam “cienkie” palce).

BTW, chcesz kupić K610i, bo chcę sprzedać xD

Zdecydowanie K750i :lol:

Dzięki ! Już nie mam wątpliwości :mrgreen: Pozdrowionka