K-Lite Mega Codek Pack 9.7.0 rekomenduje usuwanie filtrów

(lostek815) #1

Chciałem tylko zapytać o co chodzi i czy to mi nic nie popsuje. Sprawdzałem na dwóch komputerach i na obydwu, tuż po zainstalowaniu K-Lite Mega Codek Pack 9.7.0 program informuje o uszkodzonych filtrach i pyta czy usunąć je z rejestru, przy czym rekomenduje usunięcie. Przykładowo było napisane “The following DirectShow filter was detected as broken”, a pod spodem lokalizacja i nazwa pliku.

Dodam, że przy instalacji kodeków K-Lite nic nie zmieniałem bo się na tym nie znam - zainstalowałem domyślny zestaw i zawsze tak robię. Oprócz tego zawsze miałem zainstalowane te same programy do multimediów na komputerze i przy instalowaniu starszych wersji K-Lite nigdy nic takiego nie wyskakiwało.

Usunąłem wszystkie te pliki co mi wyskoczyły. Czy dobrze zrobiłem? Nic mi się przez to nie popsuje? Bo ja to rozumiem tak, że K-Lite nadpisał te jakieś kodeki od innych programów czy coś i dlatego tamte nagle były do usunięcia z rejestru?

Z góry dzięki za odpowiedź. :slight_smile:

(jacu08) #2

Nic się nie stanie, to po prostu błędne wpisy po pozostałościach zapewne z poprzednich paczek

Zawsze możesz użyć tego narzędzia z linku pod spodem

K-Lite Codec Tweak Tool