K300i czy Nokia 6020

Proszę o radę zastanawiam się nad kupnem Sony Ericsona k300i bądź Noki 6020, który telefon lepszy … 8)

Miałem to samo. Wybrałem nokie ze wzgledu na chociażby producenta.

Jakie pytanie… 6020 >> K300i

Ale pod wzgledem technologicznym SE >> Nokia, polecałbym Nokia ze względu na to że nie powinno być z nią problemów a jak już będą to naprawią ci go w każdym serwisie… i ze sprzedaża nie będzi problemu.

No ale to zależy do czego będzie ci fon potrzebny, do szpanu czy do dzwonienia/smsowania

Ten sam dylemat miałem :mrgreen: . Posiadałbym Nokie gdyby nie to że nie znalazłem. I dobrze.Człowiek! Na twoim miejscu bym sie zastanowił .Te telefony są do siebie technologicznie cenowo zbliżone, wybrał bym SE K300i. Dlaczego? Ma odtwarzacz mp3 ,i 12 mb pamieci , a Nokia tylko3,5mb. Sony’emu nie brakuje niczego moim zdaniem,a co do IRDA w nokii to jestem sceptyczny. Na przyklad w N6610i ,no tak jest IRDA ale nie prześlesz niczego poza notkami z organizera czy kalendarza.Dlatego sie boje podczerwieni w Nokiach.A co do SE to juz lepiej. Polecał bym K 300i .Juz wiesz dlaczego. :smiley: Wesołych świąt

Ja bym wybrał SE K300i jest i kamerka a w nokii 6020 niema. Ja ci radzę SE K300i

sam mam k300i i musze przyznać rację tutaj kolegom. :smiley:

w noki 6020 jest kamera. Filmiki można nagrywać o długości max. 50 sek (jeden).

Złączono Posta : 16.12.2005 (Pią) 22:54

w noki 6020 Irda chodzi bez zastrzeżeń z każdego telefonu przyjmuje pliki i na każdy telefon wysyła.

na k300i nawet do 20 min :stuck_out_tongue: