K500i i Folder z Grami

Mój problem polega na tym iż mam kabel USB i program do zarządzania telefonem (Sony Ericsson k500i) : MobTime Cell Phone Manager V5.1

i gdy sciągne gre Java™ z rozszerzeniem “.jar” musze ją umieścić w folderze z Grami/Aplikacjami…no i tu zonk:?..bo ten program pozwala dojsc tylko do Obrazków, Muzy, Themes, Video i pusty folder Other który jest praktycznie zbędny… :?

Ma ktos moze wiedzę co mam zrobic aby wszystko było dobrze?

Z góry dzięki!

Ja polecam program http://fma.sourceforge.net/index2.htm

Zapowiada sie dobrze ten program tyle ze coś nie chce sie połączyc z telefonem…kilkam Connect i czekam nieubłaganie bez skutku…prosze o dalsze wskazówki :?

Z góry wielkie dzieki

Spróbuj File Managerem z oficjalnej strony

Opis działania masz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=37976 musisz w skócie popróbować: A zrób w ty programie update? Wejdź tools>>>opcje>>> connectivy ustaw port com1 albo 2 i jedno i drugie enable, a w OBEX zaznacz tylko środek

a nie da ci się wżucić do np. zdjęcia a potem przenieść do gierek ?

Dzięki

W sumie musiałem uruchomić ponownie kompa aby program ten załapał mojego fona…wszystko gra, plikami moge zarządzac ale znowu powracamu do puntu pierwszego ;/ Dostep do Obrazkow, Muzyki, Themes, Video, Inne a nie moge cos dojsc do Aplikacji albo Gier :?

Nie chce być natrętny ale zalezy mi na tym…

Wie ktos jakim sposobem mozna zarządzać tymi folderami (Apiklacje / Gry)

Nie mozna przenies z Obrazkow do Aplikacji.

Z góry dzieki

a co to za kabel? z kad go masz?

Jak już wspomniałem jest to kabel USB który wspólpracuje z komórkami Sony Ericsson. Praktycznie wszystko moge robic z komórka na kompie oprocz obsługiwania folderu Gier\Aplikacji…

P.S: Może jezeli nikt nie wie co mam zrobic to chociarz zna jakas nazwe innego programu tego typu. Pozdro!

Z góry dzieki

to jest proste te wrzucanie gier tez sie kiedys meczylem ale sie udalo.Poprostu wrzucasz caly folder z gra on jest w rar albo jar do glownego folderu telefonu po zakonczeniu kopiowania pojawi sie komunikat gdzie umiescic gre aplikacja/gry

Że też na to nie wpadłem…

Dzięki!