K700i czy N gage?

proszę o szybką poddpowiedz;] jutro idę do salonu i nie wiem co wziąć:D

Wolałbym K700i jestem jego posiadaczem :))

Przecież to oczywiste… N-Gage to przeżytek już praktycznie, a SE K700 to SUPER telefonik.

Stanowczo w/g mnie SE K700 !!

Jeśli chcesz telefon multimedialny to k700i, jeśli lubisz często sobie pograć i przy tym nie słuchasz muzy na fonie to n-gage.

Ogólnie rzecz biorąć również jestem za k700i.

bierz k700i nawet niemasz nad czym sie zastanawiac :smiley:

wziąłem k700i:D super telefonik:D dzięki Panowie:D

bez namysłu - K700i no chyba że chcesz wydawać kase na gry do N-G i nosić przy sobie cegłe :stuck_out_tongue:

a wg. mnie oba telefony maja wady i zalety. SE K700i jest owszem super ale glowna wada - 40 mb i ani rusz zeby cos wiecej wrzucic :frowning: Ale za to ma dobry aparat i latarke :slight_smile:

Tak bierz Sony Ericson z powodu tej latarki, jak nie będzie zasięgu to połączysz się z przekaźnikiem za pomocą światła. Telefony bez latarki są do :dupa:. Latarka rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

fiesta Twoja wypowiedź była baro ambitna :lol: I bynajmniej uznaj to jako komplement :mrgreen:

Pragnę również zauważyć iż wybór już padł :!: :wink:

padł padł;] i nie żałuję:D ale mam jesio jedno pytanie do posiadaczy mojego nowego telefonu:P otóż można ustawić .mid .mp3 jako dzwonek przyjscia wiadomości? bo szukam i szukam i znaleść nie mogę…a te dzwonki które mogę wybrać są strasznie ciche, krótkie i ledwo je słychać;/

Niestety zmiana dzwonków sms wiąże się z ingerencja w oprogramowanie telefonu = utrata gwarancji

Chyba Ci się już coś pomyliło…

k700i to typowy telefon muzyczny i każdy może sobie zmienić dzwonek w nim, dograć inne, wgrać jave.

To tak jakby powiedzie, iż mając n-gage nie można wgrać mu gry, bo to zmienia jego oprogramowanie :wink:

Myślę, że zciwo chodziło o coś innego niż napisał aju

a w k700i nie ma opcji żeby ustawić sobie swój dzwonek(mid, mp3) jako dzwonek odbioru sms…a żeby to zrobić należałby pewnie zmienić oprogramowanie…chyba o to chodziło zciwo :smiley:

Zdecydowanie K700i.

wybór juz padł

a co do dzwieku sms to tylko te 6 standardowych…