K700i i dzwiek?

Witam i mam pytanie czy mozna jakos wylaczyc dzwiek ktory wydobywa sie podczas robienia zdjecia telefonem k700i dzieki

nie da się wyłączyć dźwięku przy robieniu zdjęć w telefonach Sony Ericsson oraz innych

sam jestem posiadaczem SE k300i i muszę to słyszeć :stuck_out_tongue:

jest tylko sposob dzwonisz na jakis bezplatny numer np w simplusie 5555 albo 777 i wlaczasz aparat i wtedy nie ma dzwieku

a glupoty opowiadacie… ja telefon mam dzien i juz sobie poradziłem z tym klopotem

jak chcesz zrobić fote bez dźwięku to poprostu na “pulpicie” wyłacz dźwięk (długie #) i po klopocie

Pozdrawiam posiadaczy k700i :]

było na forum już wiele razy :szukaj:

zrobiłem tak i nadal tak samo :stuck_out_tongue:

ja zrobilem tak samo i nadal mam dzwiek to ty jakies pierdoly opowiadasz

no bo to jest tylko w k700i i w innych lepszych :-s

w k300i czy k500i można się pobawić [chyba] tylko z tym darmowym numerem ;]

wcale glupot nie opowiadam… w temacie jest napisane ze chodzi o k700i i koleś ma problem z dźwiekiem aparatu to mu odpowiedziałem a ze wam nie działa ten dziecinnie prosty i oczywisty “trick” to juz nie moja sprawa… macie jakieś felerne ericssony…

My ?? to moze ty masz felernego bo większości dźwięk się pojawia :lol:

mi tez ten dzwiek wqrwia troszke ale na pewno sie go nie da wylaczyc tak jak mowil QBazZ wiec moze kontynuujcie temat 8)

OT

wyrażaj się troche :x

:oops: chcialem tylko zeby kontynuowac ten temat bo problem nie zostal rozwiazany :frowning:

mozesz podłączyć słuchawki i w tedy ten dźwięk będzie słychać w słuchawkach chyba…

pozatym innnego sposobu, z tego co słyszałem, NIE MA!