K700i

Jeśli wiesz jakie poczynić kroki aby oglądać filmy w K700i w jakości jaką proponuje SE w klipie reklamowym zamieszczonym oryginalnie w telefonie K700i to pierwsze jesteś boski(ka) a po drugie będę wdzięczny jeśli powiesz mi o tym…

POZDRAWIAM!

Paweł

Witam,

Jeżeli nie możesz znaleźć jakiejś informacji, bądź masz jakiś problem, polecam na przykład skorzystać z tego:

Pomoc techniczna Sony Ericsson - e-mail To powinny byc pierwsze kroki, jakie kierujesz gdy masz problem z telefonem itp.

Druga ewentualność to: 0 (prefix) 22 6916200

A możesz jeszcze na przykład odtworzyć te filmy na komputerze za pomocą programu Quick Time Player (Ale to tylko tak na marginesie poruszanego problemu).

A co do jakości jeszcze, to być może optymalnych ustawień wymaga Video player.

a mnie się wydaję, że reklama może trochę “koloryzować możliwości” - jak to reklama :slight_smile: no ale zastosuj się do rad Sebastiana

Przepraszam ale najprawdopodobniej źle zadałem pytanie ponieważ odpowiedzi nie są trafione ;-(

Chodzi mi o to, co zrobić aby filmy z zewnątrz, zrzucone na telefon oglądać w tak dobrej jakości. Odtwarzacz jest przecież O.K. i ekran również jest wysokiej jakości (LCD) ale wadą jest to, iż akceptowanym formatem odtwarzania jest tylko *.3gp i *.3gpp oraz *.mp4 (w takim właśnie formacie jest reklamówka). Skonwertowałem kilka *.wmv do *.3gp ale jakość była porażająca. Widzę kilka wyjść ale nie wiem w jakim kierunku się udać i tu właśnie zaczyna sie prośba o pomoc. Jednym z wyjść jest zainstalowanie w K700i odtwarzacza wszystkich formatów (ALE JAK?) lub dobry konwerter (ALE JAKI?). Mam nadzieję na wyciągnięcie pomocnej dłoni.

POZDRAWIAM,

Paweł

To są już w pewnym stopniu sprawy nieco technicznie zawiłe, więc proponuję przedstawić owy problem specjalistom Ericcsona. Podałem wyżej odpowiedni formularz. Jeżeli tutaj ani nigdzie indziej nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie zachęcam do skorzystania z tegoż formularza.

Ja używam “Nokia Multimedia Converter Pro 2”, nie mam z nim problemów