K750i czy 6230i - co wybrać?

jak w temacie - co radzicie wybrać? wiem zeoba telefony mają swoje wady ale może ktoś kto je miał mógłby któryś polecić…

Hmm…

Bardziej polecam k750i.

Lepszy aparat, flash itp.

Plus fakt, iż można go kupić za mniej niż 500zł (Allegro rulez :lol: )

Mówiąc szczerze… kup sobie Samsunga E250.

Mam go. Jest bardzo fajny. A mój kumpel ma k750i… i nie taki fajny :stuck_out_tongue:

A w SE bardzo się joysticki psują :stuck_out_tongue:

Nawet się nie zastanawiaj:

  • nieporównywalnie lepszy aparat z lampą błyskową (to naprawdę dużo

zmienia)

  • lepsze radio z RDS + całkiem dobre słuchaweczki

  • o wiele lepszy ekranik

  • super intuicyjne, szybkie, przemyślane menu.

  • obudowa wykonana z lepszej klasy materiałów

Dobrze znam oba telefony i dla mnie k750i jest co najmniej o klasę lepszy od 6230i. Kiedyś nie spojrzał bym coś innego jak nokia, ale teraz sony ericsson robi naprawdę udane i przemyślane telefony. Zaryzykuję również stwierdzenie, że nokia poza drogimi modelami wypada coraz gorzej na tle konkurencji. Prawda jest taka, że nokia jedzie na reputacji jaką sobie wyrobiła kilka z 10 lat temu kiedy nie miała sobie równych, teraz już tak nie jest…

też się z tym zgadzam. takei samoe wpadki i wadliwe telefony maja jak każdy inny producen obecnie. no może wyłączając firme simens, która była bezkonkurencyjna akurat a awaryjnośći telefonu :mrgreen:

Bez zastanowienia K750I, ponieważ

-aparat 2mpx z lampą, auto focus itp… (6230i 1,3mpx goły i wesoły),

  • wyswietlacz większy 262tyś. kolorów (nokia mały 65tyś),

  • radio z rds i af, całkiem dobre słuchawki,

  • lepsza bateria (tu nie daje 100% ale kolega ma tą nokie i ma litowo jonową a w moim k750i jest polimerowa 900 :stuck_out_tongue: )

Mam SE k750i od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Operka mini też dobrze mi chodzi. POLECAM! !!

Jesli K750 nie rzucasz po scianach i czscisz joya to nic mu sie nie stanie.

Jak dbasz tak masz!

Tylko kupisz k750i to uważaj, żeby ci nie spadł, bo ten telefon jest bardzo delikatny. Znam co najmniej kilka przypadków kiedy po upadku aparat przestał działać.

Uuu… mój kolega w szkole postanowił wykręcić fikołka i mu jego k750i wypadł i pofrunął… łohoho! Ze 20m leciał! xD

i co??? “przezył”??