K750i czy 6230i - co wybrać?

(Blazejwitowski) #1

jak w temacie - co radzicie wybrać? wiem zeoba telefony mają swoje wady ale może ktoś kto je miał mógłby któryś polecić...

(Artur Dirtydancing) #2

Hmm...

Bardziej polecam k750i.

Lepszy aparat, flash itp.

Plus fakt, iż można go kupić za mniej niż 500zł (Allegro rulez :lol: )

Mówiąc szczerze... kup sobie Samsunga E250.

Mam go. Jest bardzo fajny. A mój kumpel ma k750i... i nie taki fajny :stuck_out_tongue:

A w SE bardzo się joysticki psują :stuck_out_tongue:

(muchozol) #3

Nawet się nie zastanawiaj:

• nieporównywalnie lepszy aparat z lampą błyskową (to naprawdę dużo

zmienia)

• lepsze radio z RDS + całkiem dobre słuchaweczki

• o wiele lepszy ekranik

• super intuicyjne, szybkie, przemyślane menu.

• obudowa wykonana z lepszej klasy materiałów

Dobrze znam oba telefony i dla mnie k750i jest co najmniej o klasę lepszy od 6230i. Kiedyś nie spojrzał bym coś innego jak nokia, ale teraz sony ericsson robi naprawdę udane i przemyślane telefony. Zaryzykuję również stwierdzenie, że nokia poza drogimi modelami wypada coraz gorzej na tle konkurencji. Prawda jest taka, że nokia jedzie na reputacji jaką sobie wyrobiła kilka z 10 lat temu kiedy nie miała sobie równych, teraz już tak nie jest...

(Grzesiek82) #4

też się z tym zgadzam. takei samoe wpadki i wadliwe telefony maja jak każdy inny producen obecnie. no może wyłączając firme simens, która była bezkonkurencyjna akurat a awaryjnośći telefonu :mrgreen:

(Mastermaro) #5

Bez zastanowienia K750I, ponieważ

-aparat 2mpx z lampą, auto focus itp... (6230i 1,3mpx goły i wesoły),

• wyswietlacz większy 262tyś. kolorów (nokia mały 65tyś),

• radio z rds i af, całkiem dobre słuchawki,

• lepsza bateria (tu nie daje 100% ale kolega ma tą nokie i ma litowo jonową a w moim k750i jest polimerowa 900 :stuck_out_tongue: )

(yendra$) #6

Mam SE k750i od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Operka mini też dobrze mi chodzi. POLECAM! !!

(Blazejwitowski) #7

(Bigkoras) #8

Jesli K750 nie rzucasz po scianach i czscisz joya to nic mu sie nie stanie.

Jak dbasz tak masz!

(system) #9

Tylko kupisz k750i to uważaj, żeby ci nie spadł, bo ten telefon jest bardzo delikatny. Znam co najmniej kilka przypadków kiedy po upadku aparat przestał działać.

(Artur Dirtydancing) #10

Uuu... mój kolega w szkole postanowił wykręcić fikołka i mu jego k750i wypadł i pofrunął.... łohoho! Ze 20m leciał! xD

(Blazejwitowski) #11

i co??? "przezył"??