K750i czy 6230i

który wybrać? ile dadzą mi za nie w lombardzie? telefony bedą nowe z plusa.pytam bo mam obecnie nokie 7250i i jestem z niej zadowolony i jeśli mi któryś z nich nie podejdzie to sprzedam.

jestem bardziej za se bo w tej nokii to obudowy są lipne i bardzo szybko sie rysują ale mniej na wartości nokie tracą, o tych se słyszałem natomiast same dobre rzeczy. nie piszcie mi że nokia to nokia i się nie psuje bo 6103 hurtowo lądują w serwisach choć moja mama ma i wszystko gra na razie.

wie ktoś może czy joye są ok w k750i?

Joy sie psyje tak jak w każdym SE :stuck_out_tongue: Mojej znajomej nawet w k800 i po jakimś czasie jej też się zacina…

Sam mam nokie 6230i i jestem z niej zadowolony. Kupiłem sobie tylko karte pamięci 512MB i wyrzuciłem odtwarzacz MP3 :stuck_out_tongue: mniej złomu przy sobie :smiley:

To prawda czasem lepiej nokie wziąść z tego względu że mniej tracą na wartości

Wcześniej miałem podobny fon bo 6610i, a różniły sie chyba tylko obudową

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=k750i

poczytaj ja zdecydowanie polecam SE …

w 6230 tez bardzo czesto sie psuly przyciski (srodkowy lapal na boki)

Ale w 6230 i ten środkowy przycisk jest oddzielony od tego czterokierunkowego i nic nie łapie na boki. Za to w k750i joystick po jakimś czasie może się zacinać.

jakos ja mialem 3 sony ericssony i nic sie niepsuło :] niedba sie o telefon to kazdy sie psuje …

a nawet jak się bedzie zacinac to telefon ma 24 miesiące gwarancji, mojemu bratu popsuł sie k700i ale tam sie psuły wszystkim prawie i po naprawie w ramach gwarancji juz chodzi ponad rok normalnie.

mam nadzieje ze w k750i juz naprawili ten problem na starcie.ogólnie se ma lepszy wyświetlacz,super aparat i duzo lepszy soft bo nokie to strasznie ubogie są z tej strony

ja powiem tak ze najlepsza jest nokia 6230i. gdzieś porownalem sobie SE z nokia to tylko SE ma lepszy aparat nokia ma 1.3 a se 2 a tak to samo maja!! ja polecam nokie 6230i!! nie będziesz zalowal :slight_smile:

bo patrzysz na firme :] tak samo dla mnie kichą są mercedesy bo sie czesto psują …