Kabel Cyfrowy nie działa

Witam , jeszcze 2 dni temu posiadałem Grafike Galaxy GF 8600 GE ktorą miałem połączoną z monitorem kabelkiem cyfrowym , niestety karta sie przegrzała , lub uszkodziła. Kupiłem nową Galaxy GF 9600 GT podłączyłem kabel a na ekranie monitora(Samsung SyncMaster 203B) wyświetla mi sie Check your Cable. Tak jakbym karty w ogóle nie podłączył. Do karty dostałem przejsciówke i podłączyłem przez kabel analogowy i właczył sie normalnie i działa. Czy ktoś miał juz taki problem lub wie jak go rozwiązac ? Bardzo proszę o pomoc.

wniosek nasuwa się prosty… coś nie tak z cyfrowym wejściem DVI w monitorze?

Dragon124 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Musi byc z nim wszystko wporzadku , 2dni temu chodziło bez zadnego problemu. Wymieniłem tylko karte wiec powinno działac na nowej tak jak na starej , dodam ze na starej bylo wejsce cyforwe i analogowe a na nowej mam dwa cyfrowe ( na zadnym nie działa)

Kabel jest sprawny wejście tez … mozliwe jest zeby na karcie się to gdzieś ustawiało czy cos ? HELP

Dragon124 , próbowałeś podłączyć kabel do drugiego wyjścia DVI w karcie graficznej ?

Oczywiście , rezultat jest taki sam ,Sprawdz twój kabel’’ = ,Check your Cable’’ na monitorze :frowning: ech… nie mam pojęcia ja tylko karte zmieniłem na nową. Tutaj nic nie dotykałem.