Kabel do Creative Inspire - gdzie to kupić?

Mam problem, ponieważ kompletnie pociął mi się kabel od głośników Creative Inspire 2.1 odprowadzający Subwoofer do komputera (nie wnikajcie czemu ;P). Więc chcę taki kabel oddzielnie kupić, ale u mnie w mieście nawet nie ma takiej możliwości… może jest jakiś sklep przez internet… i fajnei by było jeślibyście mnie nakierowali, ponieważ na google.pl nawet tkaich rzeczy nie idze znaleźć :slight_smile:

fotka:

124429735rw3.jpg

kabel

mam te same głośniki :smiley: O kabel najlepiej zapytaj w sklepie, nie ryzykuj z innej firmy kablami, mojemu kumplowi przez taki kabel poszedł zestaw GIGA WORKS :confused:

Odnawiam temat, gdyż… byłem w sklepie i powiedzieli mi, że nigdize nie znajde sklepu, gdzie moge kupić oryginalny kabel do tych głośników ;/ Powiedzieli mi że moge stary naprawić - ale to odpada, bo go nie mam, moge kupić niefirmowy, poszukać po internetowych sklepach i aukcjach albo wysłać pismo do Creative Polska o możliwosć kupna takiego kabla lub o jakieś namairy na sklepy… ale to tez odpada, bo Creative nie ma swojej siedziby w Polsce, żeby móc się z nimi skontaktować…