Kabel do połaczenia monitora z karta graficzna!

poszukuje kabla do podłączenia monitora. kabel z jednej strony musi miec 9 szpilek a z drugiej 15. Pilnie potrzebuje !!

http://www.hardwarebook.net/cable/av/9to15vga.html schemat kabla VGA

z dwóch stron kabla muszą być szpilki

na schemacie do którego podałem ci link jest są pokazane końcówki żeńskie czyli z otworkami ale schemat podłaczenia odnosi się ogólnie dlatego wystarczy zakupic wtyczki z bolcami czyli męskie i zaprawić je według schematu z tabelki ,schemat się nie zmienia tylko końcówki mozemy rónie stosować .

szukałem tego kabla ale nigdzie nie idze go dostac i jesli chciałbym złożyc z różnymi końcówkami to zapłaciłbym za to ok 50zł za przedłużki i kable, wiec poszukuje kabla juz gotowego czyli takiego jaki dał producent monitor jest firmy deawoo wiec chyba taki powinien tez byc kabel (chodzi mi o jego producenta) nie chce składac kabla z przedłużkami bo to jest za drogie i szybko sie psuje ale dzieki za porade

Pół roku temu tez potrzebowałem dokładnie taki kabel. Dostałem go na lokalnej giełdzie elektronicznej w cenie 10 zł. Jesli w miejscu twego zamieszkania jest giełda to się tam udaj, a jezeli nie to poszukaj w jaims sklepie komputerowo-elektronicznym.

PS. to był wprawdze monitor mitsu, ale to nie ma znaczenia.

giełdy niestety nie ma a w sklepach elektronicznych i komputerowych ciagle słysze ze nie znaja takiego kabla wiec jeśli ma ktos zbedny to prosze o odpowiedz !!

Sory nie zauwazylem ze chodzi o kabel 9-15. Ten co ja kupiłem to był 15-15. A taki jakiego ty szukasz jest jakis nietypowy rzeczywiście. Nie spotkalem sie nigdy z kartą graficzną z wyjsciem 9-pinowym.

wejscie do karty graficznej jest na 15 a w monitor jest na 9 normalnie monitor ma wbudowany kabel a ten jest jakis dziwny i ma wejscie na 9 szpilek kabel musi miec 9 i 15 i z obu stron szpilki

A ja sie spotkałem, ale tylko raz

to wejscie na 9pin jest do monitora a nie do karty graficznej !!