Kabel DVI-hdmi problem

Przy podłączeniu komputera przez taki kabel: http://allegro.pl/item267213369_markowy … r_box.html

do telewizora LCD Samsung LE26R72B nie mogę wybrać maksymalnej rozdzielczości na jakiej pracuje ten LCD czyli 1360x786 najbliższa rozdzielczość to 1280x720 niestety gdy ustawie taką to mam ucięty obraz. Moja karta graficzna to Geforce XT 5200. Zauważyłem, że przy pierwszym podłączeniu wyskoczyło mi, że wykryło mi nowy sprzęt to znaczy monitor"Plug and Play" czyli może potrzebne mi są jakieś sterowniki?

Na kablu VGA wszystko działa normalnie i nie mam, żadnych problemów.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ z wejścia VGA nie mogę korzystać, bo jest mi ono potrzebne do innego urządzenia.

Sprawdź w instrukcji obsługi karty czy obsługuję tą rozdzielczość. Nie zapomnij, że obsługiwane rozdzielczości także zależą od odświeżania i ilości kolorów.

Obsługuje na pewno, bo na kablu VGA śmiga bez problemu 1360x768 60Hz 32bity. Tylko, że ja niestety muszę podłączyć przez hdmi, bo VGA mam zajęte :frowning:

Sprawdziłem właśnie kabel i telewizor na innym kompie i mam to samo, czyli to na pewno nie grafika. Nie można gdzieś dostać sterowników do telewizora?

Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić?