Kabel PC-TV poszukiwany

(system) #1

Witam... :smiley:

Szukam odpowiedniego kabla który połączy mój komp z TV...Zależy mi na dobrej jakości obrazu odtwarzanego z kompa na Tv i odwrotnie...

W kompie posiadam kartę wideo - Leadtek WinFast TV2000 XP Expert (PAL)...W Tv takie wejście- post-1-13856533764477_thumb.jpg

Może ktoś ma sprawdzony kabel,... :smiley:

Pozdrawiam...

(PaPuX) #2

Twój TV posiada złącze D-sub czyli standardowy interfejs między kartą graficzną a TV (monitor)

Karty Leadtek WinFast TV2000 XP Expert nie połączysz bezpośrednio do twojego TV.

Musisz podłączyć kablem D-sub<>D-sub TV z kartą graficzną. Wtedy wszystko co będzie wyświetlane z karty Leadtek WinFast TV2000 XP Expert będziesz mógł obejrzeć również na TV.

Podaj jaką masz kartę graficzną wtedy będę wiedział jakie posiada ona wyjścia DVI czy d-sub i ile sztuk i pomoże to w doborze odpowiedniego kabla bądź przejściówki do kabla jeśli posiadasz tylko wyjścia cyfrowe DVI

(system) #3

GeForce 7600 GT...

(PaPuX) #4

Musisz zaopatrzyć się w taki kabel znajdziesz go w sklepach komputerowych lub na allegro

Łączysz karta graficzna<>TV

tutaj jest tego sporo

http://allegro.pl/4727_video.html?id=47 ... nge_view=1

(Agatonster) #5

bigbaks ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(system) #6

A czy użycie kabla DVI-HDMI da taki sam efekt...?? :smiley:

post-1-13856533773244_thumb.jpg

I czy ten kabel przesyła sygnał audio?

(PaPuX) #7

Tak, a nawet lepszej jakości niż D-sub

Niestety nie.

Żaden kabel od karty graficznej nie przesyła dźwięku gdyż dźwięk musisz podłączyć od karty dzwiękowej osobnym przewodem.

(system) #8

A coś więcej na temat tego dźwiękowego kabla...

(PaPuX) #9

No normalny mały jack jak przy każdych kartach dźwiękowych.

(system) #10

Kupiłem kabel Dvi-Hdmi...Podłączyłem do kompa i Tv i nigdzie nie mogę na Tv znaleźć sygnału z kompa...Może trzeba coś w kompie ustawić?

(system) #11

Poszperałem w ustawieniach NVIDIA i już mam-obraz z komputera jest już na Tv tylko widać wszystko oprócz filmów,w miejscu obrazu jest czarny ekran....O co chodzi? :?: