" kabel sieciowy jest odłączony " / kod(31) karty sieciowej


(Strzalab) #1

Witam.

Sprawa wygląda następująco.

Około południa włączam sprzęt i wszystko działa normalnie. Usypiam komputer, wychodzę i gdy wracam po kilku godzinach zastaję brak internetu na komputerze stacjonarnym ( łączę się z internetem poprzez router i kabel ethernet, laptop łączy się z internetem bez problemów poprzez wifi jak i ten sam kabel od pceta ) i taką sytuację.

http://img109.imageshack.us/img109/5839 ... znetem.jpg

Wszystko mnie w tej sytuacji dziwi i nie wiem co z tym robić począwszy od dziwnego połączenia sieciowego " vLAN ESL " z komunikatem o odłączonym kablu, gdzie zawsze w tym miejscu widniało normalne " Połączenie Lokalne " , aż do tego dziwnego komunikatu w menadżerze urządzeń przy karcie sieciowej.

Odinstalowałem " ESLvni..." - nic to nie dało. Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo ( przy użyciu raczej dobrych sterowników, bo zostawiłem je sobie na kompie po wcześniejszej instalacji gdzie wszystko zadziałało bez takich niespodzianek) " IC Plus ... " - bez zmian, oprócz tego, że wtedy w połączeniach sieciowych nie miałem ani tego połączenia ze screena "vLAN..." ani żadnego " Połączenia Loklanego " .

Koniec końców miałem nadzieję, że przywrócenie systemu coś pomoże, ale jedynie cofnęło mnie to do sytuacji wyjściowej problemu.

Proszę ładnie o pomoc, bo średnio mi się chce używać "smartfona" do przekazywania internetu do pc'ta...

-- Dodane 24.04.2012 (Wt) 2:55 --

Refresh. Nikt ? :frowning: