Kabel vga - hdmi

czy takim kablem podlacze laptopa do tv? i bedzie dobra jakosc?

Takie coś nie ma prawa działać. Chyba, że twój laptop (bądź tv) jest wyposażony w odpowiedni kowerter. Sprawdź to zanim kupisz taki kabel.

Że co :!: :?:

Czyli odpowiedź brzmi: NIE.

aha to co musze kupic zeby miec obraz z laptopa na tv? w laptopie mam tylko wyjscia vga i pcmcia

Jeśli twój tv nie ma wejścia vga to żadnym kablem nie podłączysz do niego laptopa (są różne przejściówki ale zwykle nie działają).

Myślisz się kolego scripter1. Masz tam pewnie euro tak da się na luzie podłączyć z przeplotką.

womperm , a czy udało ci się kiedykolwiek tak podłączyć, bo mi nie.

Owszem, istnieją takie kable i teoretycznie powinny działać ale w praktyce okazuje się że działają one tylko z niektórymi kartami graficznymi i tylko niektórymi tv a z większością nie działają bo są one produkowane metodą ekonomiczną i nie są w pełni zgodne ze standardem tych złącz (nie nadają/odbierają wszystkich sygnałów które powinny).

Sam próbowałem tak podłączyć wiele razy ale bezskutecznie dlatego podtrzymuję moją opinię.

tv ma wyjscie vga, wystarczy ze kupie zwykly kabel jak do monitora??

W takim wypadku to tak, czasem do takich tv są nawet dołączane kable vga gdy tv ma takie wejście.

tylko upewnij się jakiego typu masz w nim wejście vga, męskie czy żeńskie (wtyka z bolcami czy gniazdo na wtykę z bolcami) i kup kabel z odpowiednimi końcówkami.