Kabelek USB

Witam wszystkich,

mam taki problem: kupiłem kabel USB Forever for Siemens CX65 / X65 (mam A65) jak chce zainstalowac oprogramowanie, sterowniki do tego kabla to komputer w ogóle//ort go nie wykrywa… O co tu chodzi? Mam nadzieję że mi pomozecie

Tu jest problem :slight_smile:

Tu nie ma problemu :stuck_out_tongue: x65 oznacza całą serie 65

Podłącz telefon do komputera i wpisz na klawiaturze telefonu *#06# nacisnij więcej i powiedz co pisze pod Acc

Dzieki Killer, zaczynam widzieć światełko w tunelu, a wiec w Acc pisze none, pomóż, proszę

none oznacza że brak kabla albo uszkodzony. Powinno pisać DCA-500, DCA-510 lub DCA-540. Rozbierz wtyczki i posprawdzaj czy wszystkie kabelki są odpowiednio przylutowane, czy przypadkiem jakiś się nie odczepił. No chyba, że problem leży po stronie portu usb w komputerze.

Rozebrałem wtyczkę (do komórki) i zauwazyłem cos dziwnego, na pieciu “drucikach” nie ma w ogóle kabli reszta jest tak mocno ściśnięta ze nic nie widzę czy sie odpięły czy nie, ale nie powinno byc problemu bo kupiłem go dopiero w sobotę, do napisania :slight_smile:

też mam siemens a65 i jak włączam go do kompa sprawdzam *#06* to pisze plugged in ale nie ma zadnuch oznaczen! a na kompie pojawia sie komunikat:

Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię, ale system Windows nie może go rozpoznać.

______________________

a jak sprawdzam to usb np. na aparacie cyfrowym to dziala