Kable USB wnetrze obudowy

(Harry 88) #1

Hej. Szukam po sieci itp. kabli do wnętrza obudowy(usb) mam wyjścia na przodzie obudowy. Ale z ta obudowa nie dostałem ich. Czy można je gdzieś kupić np. allegro i jak to sie profesjonalnie nazywa?

(Technik Elektro) #2

zobacz czy nie są gdzieś schowane ?? jakie są wyprowadzenia ??

(Daniello Daniel) #3

ja sie w sklepie zapytałem o "śledzia usb" i koleś wiedział o co chodzi

(Harry 88) #4

No mam tylko tzw. otwory usb audio i IEEE a chce kupic te kable od plyty głównej do obudowy do tych wnęk 8)

(Technik Elektro) #5

śledźcie się montuje z tyłu obudowy... panele są z przodu, proponuję zainwestować w panel :

http://allegro.pl/item275801367_promocj ... audio.html

(efazeti) #6

ale śledź to jest wyprowadzenie dodatkowych USB z tyłu obudowy a nie z przodu, tak mi się wydaje

(Harry 88) #7

Ale np. jak bym coś takiego kupić Śledz

To mogę wykręcić je lub wyjąć z tej blaszki ?

(Technik Elektro) #8

możesz ale jak wmontujesz z przodu obudowy ?? przednie wyprowadzenia są montowane na innej zasadzie, kup panel przedni z wyjściami !!

(Harry 88) #9

No ok ale ja nie hce panelu przedniego chce wykorzystać te otwory w obudowie

(Technik Elektro) #10

nie da rady, pewnie to jakaś imitacja front panela albo owe kable zostały wyrwane, nie ma takich obudów które są wyposażone w front panel bez owych kabli !!

(Harry 88) #11

(Technik Elektro) #12

co to za obudowa ?? gdzie kupiłeś ??

(Harry 88) #13

Sferis Taka obudowa

(Technik Elektro) #14

skontaktuj się ze sprzedawcą i wyjaśnij sprawę panelu - w opisie produktu jest napisane Opcjonalnie może twoja wersja nie ma tej opcji :wink:.

(Cetyler) #15

Tu masz dosyć tanie z trzema wejściami : http://allegro.pl/item279042628_sledz_2 ... _wire.html

(Daniello Daniel) #16

ja też nie miałem z przodu obudowy usb, ale sobie sam dorobiłem. Ponieważ z przodu mam plastik to wytopiłem kwadrat, wstawiłem śledzia usb i zalałem plastikiem szpary miedzy sledziem a obudową :stuck_out_tongue: