Kablek USB do telefonu Siemens c 65

Witam ,mam problem. Mianowicie ,mam kabel USB do telefonu siemens i wszystkie potrzebne sterowniki (przynajmniej tak myśle). Komp wykyrwa mi kabel i telefon .Instaluje sterowniki ,ale one działają ,bo mogę tylko zaznaczyć wejścia na ;Com i Com2 ,chociaż w opcjach dostępne jest też USB ,to jednak nie da się go zaznaczyć ,jest takie szare. Pomocy!

Pewnie masz kabel DCA-540. Podepnij komórke do kompa i wpisz *#06# => więcej => powiedz co pisze pod acc. Jak DCA540 to dużo nie zrobisz bo taki kabelek nie emuluje poprawnie portu com. Można nim tylko przesyłać gry, dzwonki, zdjęcia i inne pierdoły :stuck_out_tongue: Softu itp nim nie wgrasz, ale z MPM wszystko działa poprawnie.

Pod acc pisze DCA540 .No ,ale on mi nie chce emulować tego portu i nie mogę nawet wysłać obrazka. Pomóz mi i jeśli możesz to wyślij mi sterowniki i wsyzstkie programy.

TU masz sterowniki do kabla. Odinstaluj stare sterowniki i zainstaluj te potem ściągnij najnowszą wersje MPM ze strony siemensa i zainstaluj

Znajdziesz mi tego MPM,bo nie mogę znaleźć ://

i ten Tój link nie działa .

Poprawiłem linka do sterowników, a tu jest MPM

http://communications.siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,pl_pl_0_21219_rArNrNrNrN_prodId%3A27442,00.html#Programy i Sterowniki PC

Czyli ten program to także steowniki?

moj komputer wcale nie widzi komorki

Dzięki killer. Wszystko działa.

luciu14- Wadliwe wejście USB ,bądź kabelek ,jeśli ładuje Ci sie komórka na ładowarce tzn . że komórka sprawna!

tom plytke ze sterownikami to se wyzucic mozna :confused: zainstalowalem tylko mdm i juz wszytko gra 8) :mrgreen: :twisted: