Kaja Paschalska rasistka? ;/

forum - XXXXXXXXXXX

teledysk - http://strony.aster.pl/filonfun/download/video.wmv

brak słów, niektórym do bije w łepetyne od tej popularności ;/


Linka zakryto.

Dowód uznania pod nickiem

Asterisk

Niestety, w głowach się takim małolatom przewraca totalnie. A ci dwaj goście to już całkowicie bezmózgowie…Ale taka jest polska kultura, zero wartości w tym co śpiewają, zero wartości w tym co chcą przekazać. Oczywiście nie wszyscy artyści tacy są. Coraz częściej można jedynie “podziwiać” tone makijażu na gębach i nic poza tym.

A ta piosenka…o d…można wytłuc.

Jak ktoś kiedyś powiedział :

“Rudy człowiek zły człowiek” - to akurat do tej artystki idealnie pasuje.A z niej taka piosenkarka jak z koziej…

nie ma co fajne forum :smiley: normalnie hehe a jakie teksty tam odchodza :hahaha:

Bez komentarza… :frowning:

…bo i nie warto komentować głupoty ludzkiej… ona była, jest i będzie - niestety :frowning:

BTW

Niech zyje Doda, “największa d… polskiego show businessu”-jak sama o sobie mówi , …ta z krótkim stażem w grupie członkUF MENSY, …tych mUzgoFcUf do ktUrych ona nie pasÓje pomimo tego, że ma ponadprzeciętne IQ :stuck_out_tongue: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :stuck_out_tongue:

:o :o :o kogo macie na mysli mowiac o popularnosci Kaje ?? :o kto to jest i co ona reprezentuje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

przesluchalem ten ten jej niby utwor, to oczym jest ten teledysk no comment :x] BOŻE TY TO SŁYSZYSZ I NIEGRZMISZ ale tak na powaznie to ona chyba tam cos przycpala i nie wie o czym to jest :stuck_out_tongue:

zobaczylem ,posluchałem

czas umierac :frowning:

Jak z tego widać ponadprzeciętne IQ nie idzie

w parze ze zwykłą kulturą. Czasem tak bywa,

że to właśnie jest podstawą pogardy dla innych

tym teledyskiem sama na siebie bata kręci…

Ten utwór ,teledysk , osoba fonetyzująca (bo przecież nie piosenkarka), i ten

d**** są beznadziejne.

To nie jest rasizm. TO JEST POPROSTU KOMPLETNY IDIOTYZM, PROSTACTWO I HAMSTWO.

To straszne co się dzieje z ludzmi, myśle że :x Kaja :x jest rozpuszczoną

głupią gówniarą.

Oczywiście to jest moja ocena jeśli ktoś się nie zgadza jego sprawa.

a ja tylko powiem, że to nie jest utwór Paschalskiej tylko Funky Filona, który od samego poczatku robi badziewnie śmieszne kawałki :lol:

gówniara i smarkula :lol: :lol:

Bardzo proszę o pewną oględność w wypowiedziach

przesłuchałem utwór - coż co można powiedzieć - można go se rozbic o kant d****. Totalne dno. :lol: :lol:

Chyba zostanę „WIELKIM ARTYSTĄ” :o w takim wypadku.

Dwa - trzy piwka, kartka, długopis może CoolEdit do podkładów i jedziemy ze „SZTUKĄ”.

A, zapomniałbym o wokalu… więc cztery piwka aby trochę już seplenić

Hurra zostanę gwiazdą !!

Matko Boska to jest straszne. Co ta gówniara wyprawia. Piosenkarki z niej nigdy nie było i nie będzie, ale to o pokazała to juz prawdziwe świństwo.

Czy przeczytał ktoś moją wypowiedź :roll:

to trzeba gdzieś zgłośić i niech zapłaci za to! !!

dobra piniol moze i to nie jejs utwor ale spiewa go z tym kolesiem i to juz jest jakis powod aby stwierdzic ze jest on pusta jak wtdmuszka a koles co wymyslal ta piosenke to musi miec IQ kamienia :lol: