Kaja Paschalska rasistka? ;/

No SZAJS,kompletny SZAJS.Rasistami napewno nie są bo mają za pusto we łbach.Wielu ludzi głęboko się zastanawia, jak zrobić po ludzku jakieś świństwo.Niech ona już lepiej w klanie siedzi. Co to za chamstwo gdy sie dorwie do szmalu.

“a koles co wymyslal ta piosenke to musi miec IQ kamienia”

dokladnie

Naprawdę jestem pod wrażeniem! :o

Mała kaja…

hehe szczerze powiem, że nigdy się po niej nie spodziewałem czegoś wybitnego… tym wybrykiem tylko potwierdziła, że nadaje się tylko i wyłącznie do straszenie dzieci w Klanie :lol:

debilizm…

Moja Amiga (taki komputerek :roll: ) 15 lat temu miała lepszy głos :hahaha: :x

tu przyda sie jeszcze cytat z Foresta Gump’a

czy jakoś to tak było :lol:

Ale beznadziejny teledysk. Robią sobie jaja chyba :evil: Taka młoda pseudopiosenkarka a już ma we łbie kaszanę i psychikę wypaloną. Przychodzi mi na myśl cytat wszyscy wiedzą skąd :

Po prostu kasa uderzyła jej do głowy :?. Zachowanie tej pseudopiosenkarki można określić jako

Po co zakładac o tej idiotce temat, olewac to co robi przecie jej chodzi o zainteresowanie. :?

http://www.liamb.foxnet.pl/download/chinka128.mp3

Tutaj ma ktoś piosenke jeśli nie chce słuchać całego utworku

a ja jeszcze raz napiszę (bo widzę że nikt nie słucha ), że to nie jest utwór kaji paschalskiej tylko funky fiolna ! k. paschalska wystapiła w nim tylko dlatego że jest znajomą autora, i została o to poproszona przez niego !

i nie krzycze dlatego, że uważam ją za wielką artystkę, tylko dlatego, że wypowiadacie się nie o tej osobie, o której powinniście :stuck_out_tongue:

Sam fakt wystąpienia w tym teledysku świadczy o czymś. A świadczy o głupocie panienki.

Zanim zaczniesz wymyślać innym, przeczytaj co sam napisałeś, bo niezbyt dobrze to o Tobie świadczy:

Po prostu wersal! =D>

Szukałem komentarzy o tym FUNKY FIOLNA i o tej jakiejśtam Chince i powiem Wam że ta pioseneczka podoba się niektórym ludziom;

i co w tym dziwnego :roll: są gusta i guściki :wink: a poza tym to co nie podoba się wiekszości nie świadczy że jest wogóle be :stuck_out_tongue:

PS. mnie osobiście ten kawałek rozśmiesza :]

Ja nie wymyślam, ja stwierdzam fakt. A co się tyczy tego co napisałem, to taka jest prawda. Poza tym nie ująłem tego “wyrazu” w całości, wiec się kolego nie czepiaj.

Ahaaaaa! To przepraszam. :smiley:

A to znasz:

Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją.

A ja ująłem i co?

A to i ja przepraszam, nie wiedzialem, że mam przyjemność z fanem “talentu” Paschalskiej :smiley:

Tym czymś są pieniądze :lol:

Albo raczej antytalentu :twisted: