Kama Cross czy cos innego?

I z tym związane jest moje pytanie plytka am2, obudowa tracer tro mars, budżet 120 zł. Chlodzenie takie żeby sie zmieśćiło i nie odgieło płyty. A i czy Arctic Silver 5 to dobry wybór??

Pasta dobra

Nad chłodzeniem Scythe Ninja+ możesz też się zastanowić jak będziesz dawał dużo V na proca

Raczej narazie nie będę kręcił proca bo nie umiem :stuck_out_tongue: a powinien się zmieśćić i ten i ten cooler? jest on dużo większy od boxa? A mam wentyl 80 mm Nosieblocker’a warto byłoby go zamontować jeśli tak to czy ma wydmuchiwać czy wdmuchiwać?

Ten wentyl daj na przodzie budy żeby wdmuchował, a chłodzenie ustaw tak żeby wentyl wiał w tył obudowy (jednocześnie wydmuchiwał gorące)

a czy do takiej (wole nie pisac :P) obudowy zmiesci sie na przód taki wentyl? Czyli brać kama crossa a gdybym nie dostał Mine mógłby być??

Poprzeglądaj testy i wyciągnij wnioski

Jedne lepiej działają na mniejszym V (nie kręcone), a drugie gorzej

Co do tego wiatraka to teraz prawie wszystkie obudowy mają miejsce na wentyl na przód

Postaram się dostać tego crossa dziekuje ci za poradze temat do zamknięcia :slight_smile:

a jest on o wiele wiekszy i czy się zmieści na mojej płycie??

od boxa oczywiscie

Wszystkie rozmiary masz na allegro/stronie producenta itp

BTW Jest taka opcja EDYTUJ, więc nie musisz pisać posta pod postem

sory nie pomyslalem xD:P Czy moze zbierać i dołożyć do Nija Plus rev. b ?? Tylko pytanie czy sie zmieści? i jak sie spisuje?