Kamera analogowa, usb 2820 a PC

Witam poszukuje programu do przechwytywania obrazu z kamery analogowej do kompa. Dotychczas podłączałem kamere do tv usb 2820 i normalnie w windows media classic i innych programach np nero mogłem bez problemu zgrywac filmy. Lecz teraz gdy chce zainsatlwoac te usb 2820 to sterownik kreatorem windowsa normalnie sie instalował z plyty ale zaden program nie chce mi wyswietlic obrazu na media classic wogle nie pojawia sie obraz na programie dołączonym to albo sie wyłacza program albo tylko szum jest a na windows media movie pisze ze urzadzenie jest uzywane… a gdy spróbuje normalnie zainstalowac sterownik z menu które wyslwietla sie po włożeniu plyty dołączonej (nie za pomocą kreatora) to instaluje sie do konca poczyn wyskakuje błąd ze aktualizacja jest za stara i dizała tylko na servicee pack 1 bo ja od nie dawna mam SP2. Próbowałem aktualizowac sterowniki i tyle mi z tego ze czy jest kamera podłączona czy nie to jest biały obraz. Wiec chce teraz podłączyc kamere analogowo przez Vivo tylko nie mam programu do tego o nie wiem jaki :stuck_out_tongue: